Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE M NK DF ACD21 TRK SUIT K
NIKE M NK DF ACD21 TRK SUIT K
NIKE M NK DF ACD21 TRK SUIT K
NIKE M NK DF ACD21 TRK SUIT K
NIKE M NK DF ACD21 TRK SUIT K
NIKE M NK DF ACD21 TRK SUIT K
NIKE M NK DF ACD21 TRK SUIT K
NIKE M NK DF ACD21 TRK SUIT K
NIKE M NK DF ACD21 TRK SUIT K
NIKE M NK DF ACD21 TRK SUIT K
Машки тренерки
Код на производ:
(CW6131-015)
NIKE

NIKE M NK DF ACD21 TRK SUIT K

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.832 ДЕН
Заштеда: 958 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE ACADEMY се комплет тренерки за мажи. Изработени се од мек и издржлив полиестер, кој дава чувство на мекост и удобност. Материјалот со Dri-FIT технологија ја отстранува влагата од кожата, па дури и за време на најинтензивниот тренинг се чувствувате суво, удобно и фокусирано на вашата цел. Се одликуваат со тесен крој, патенти на ногавиците и растеглив појас околу половината кои ги ја стопираат можноста за непотребни поместувања. Двата странични џебови се практични за складирање на вашите ситници. Овој долен дел тренерка е одличен избор за сите вас кои го сакате и играте фудбал. Спецификација: Состав: 100% полиестер Дозволено перење во машина .
Подетално

NIKE ACADEMY се комплет тренерки за мажи. Изработени се од мек и издржлив полиестер, кој дава чувство на мекост и удобност. Материјалот со Dri-FIT технологија ја отстранува влагата од кожата, па дури и за време на најинтензивниот тренинг се чувствувате суво, удобно и фокусирано на вашата цел. Се одликуваат со тесен крој, патенти на ногавиците и растеглив појас околу половината кои ги ја стопираат можноста за непотребни поместувања. Двата странични џебови се практични за складирање на вашите ситници. Овој долен дел тренерка е одличен избор за сите вас кои го сакате и играте фудбал.

Спецификација:

 • Состав: 100% полиестер
 • Дозволено перење во машина
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NIKE ACADEMY се комплет тренерки за мажи. Изработени се од мек и издржлив полиестер, кој дава чувство на мекост и удобност. Материјалот со Dri-FIT технологија ја отстранува влагата од кожата, па дури и за време на најинтензивниот тренинг се чувствувате суво, удобно и фокусирано на вашата цел. Се одликуваат со тесен крој, патенти на ногавиците и растеглив појас околу половината кои ги ја стопираат можноста за непотребни поместувања. Двата странични џебови се практични за складирање на вашите ситници. Овој долен дел тренерка е одличен избор за сите вас кои го сакате и играте фудбал.

Спецификација:

 • Состав: 100% полиестер
 • Дозволено перење во машина
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Тренерка CW6131-013
Машките фудбалски тренерки Nike Dri-FIT Academy Tracksuit комбинираат функционален дукс...
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Помош