Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE M NK DF CAMO FLEX WVN SHORT 3
NIKE M NK DF CAMO FLEX WVN SHORT 3
NIKE M NK DF CAMO FLEX WVN SHORT 3
NIKE M NK DF CAMO FLEX WVN SHORT 3
NIKE M NK DF CAMO FLEX WVN SHORT 3
NIKE M NK DF CAMO FLEX WVN SHORT 3
NIKE M NK DF CAMO FLEX WVN SHORT 3
NIKE M NK DF CAMO FLEX WVN SHORT 3
Машки шорцеви за фудбал
Код на производ:
(DD1748-084)
NIKE

NIKE M NK DF CAMO FLEX WVN SHORT 3

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.792 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT машките шорцеви за тренинг се направени од еластична ткаенина, која ве одржува суви и свежи во текот на целиот тренинг. Dri-FIT технологијата брзо ја отстранува потта од вашата кожа, за да можете да се фокусирате на вашето тело и да вежбате непречено. Во производството на овој производ користени се 100% рециклирани материјали. Еластичниот појас ги држи шорцевите на место при брзи движења, а страничните џебови се тука за безбедно складирање на вашите ситници. За најдобри резултати во текот на тренингот, носете ги Nike Dri-FIT машките шорцеви. Спецификација: Состав: 100% рециклиран полиестер Стандарден крој Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Машинско перење .
Подетално

Nike Dri-FIT машките шорцеви за тренинг се направени од еластична ткаенина, која ве одржува суви и свежи во текот на целиот тренинг. Dri-FIT технологијата брзо ја отстранува потта од вашата кожа, за да можете да се фокусирате на вашето тело и да вежбате непречено. Во производството на овој производ користени се 100% рециклирани материјали. Еластичниот појас ги држи шорцевите на место при брзи движења, а страничните џебови се тука за безбедно складирање на вашите ситници. За најдобри резултати во текот на тренингот, носете ги Nike Dri-FIT машките шорцеви.

Спецификација:

 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Стандарден крој
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Машинско перење
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Dri-FIT машките шорцеви за тренинг се направени од еластична ткаенина, која ве одржува суви и свежи во текот на целиот тренинг. Dri-FIT технологијата брзо ја отстранува потта од вашата кожа, за да можете да се фокусирате на вашето тело и да вежбате непречено. Во производството на овој производ користени се 100% рециклирани материјали. Еластичниот појас ги држи шорцевите на место при брзи движења, а страничните џебови се тука за безбедно складирање на вашите ситници. За најдобри резултати во текот на тренингот, носете ги Nike Dri-FIT машките шорцеви.

Спецификација:

 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Стандарден крој
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Машинско перење
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DD1911-010
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DB5913-010
2.017 ДЕН
Заштеда 25%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DD1713-010
1.792 ДЕН
Заштеда 25%
2.390 ДЕН
Помош