Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE M NK DF TEE CAMO FILL GFX
NIKE M NK DF TEE CAMO FILL GFX
NIKE M NK DF TEE CAMO FILL GFX
NIKE M NK DF TEE CAMO FILL GFX
NIKE M NK DF TEE CAMO FILL GFX
NIKE M NK DF TEE CAMO FILL GFX
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(DD6894-326)
NIKE

NIKE M NK DF TEE CAMO FILL GFX

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT е машка маица за тренинг која пристигна со препознатливите Nike мотиви кои имаат дополнителен камуфлажен дезен. Изработена е од исклучително удобен и пријатен материјал богат со памук кој ќе ви овозможи комфор и слободно движење. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Станете дел од нашиот тим со Dri-FIT машката маица и тргнете во акција. Спецификација: Машка маица - тренинг Стандарден крој Кратки ракави Dri-FIT технологија Камуфлажни мотиви Nike брендирање Машинско перење Состав: 52-62% памук, 38-48% полиестер .
Подетално

Nike Dri-FIT е машка маица за тренинг која пристигна со препознатливите Nike мотиви кои имаат дополнителен камуфлажен дезен. Изработена е од исклучително удобен и пријатен материјал богат со памук кој ќе ви овозможи комфор и слободно движење. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Станете дел од нашиот тим со Dri-FIT машката маица и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Машка маица - тренинг
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Dri-FIT технологија
 • Камуфлажни мотиви
 • Nike брендирање
 • Машинско перење
 • Состав: 52-62% памук, 38-48% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Dri-FIT е машка маица за тренинг која пристигна со препознатливите Nike мотиви кои имаат дополнителен камуфлажен дезен. Изработена е од исклучително удобен и пријатен материјал богат со памук кој ќе ви овозможи комфор и слободно движење. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Станете дел од нашиот тим со Dri-FIT машката маица и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Машка маица - тренинг
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Dri-FIT технологија
 • Камуфлажни мотиви
 • Nike брендирање
 • Машинско перење
 • Состав: 52-62% памук, 38-48% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош