Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE W NK DF SWSH RUN 7/8 TGT
NIKE W NK DF SWSH RUN 7/8 TGT
NIKE W NK DF SWSH RUN 7/8 TGT
NIKE W NK DF SWSH RUN 7/8 TGT
NIKE W NK DF SWSH RUN 7/8 TGT
NIKE W NK DF SWSH RUN 7/8 TGT
NIKE W NK DF SWSH RUN 7/8 TGT
NIKE W NK DF SWSH RUN 7/8 TGT
Женски хеланки за трчање
Код на производ:
(DD5278-010)
NIKE

NIKE W NK DF SWSH RUN 7/8 TGT

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подгответе се за утринското трчање со Nike Dri-FIT Swoosh Run 7/8 женските хеланки. Колекцијата Swoosh Run продолжува да создава класична спортска силуета со модернизиран дизајн. Имаат скриени џебови во зоната на појасот, што е одлично за вашите неопходни ситници. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето за време на тешките делови. Тие се направени од најмалку 50% рециклирани материјали, користејќи мешавина од рециклирани полиестерски и еластински влакна. Рециклираните материјали се дел од иницијативата Move to Zero на Nike, чија цел е да се отстрани пластичниот отпад. Двојното Swoosh лого со мат принт го дава последниот печат на овие хеланки за трчање. Придружете се на тимот на Nike со Nike Dri-FIT Swoosh Run хеланките и тргнете во акција. Спецификација: Женски хеланки - трчање 7/8 должина Прилагодлив еластичен појас Графика на левата нога Скриен џеб на појасот Dri-FIT технологија Swoosh лого Машинско перење Состав: 80% полиестер, 20% еластична Боја: црна .
Подетално

Подгответе се за утринското трчање со Nike Dri-FIT Swoosh Run 7/8 женските хеланки. Колекцијата Swoosh Run продолжува да создава класична спортска силуета со модернизиран дизајн. Имаат скриени џебови во зоната на појасот, што е одлично за вашите неопходни ситници. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето за време на тешките делови. Тие се направени од најмалку 50% рециклирани материјали, користејќи мешавина од рециклирани полиестерски и еластински влакна. Рециклираните материјали се дел од иницијативата Move to Zero на Nike, чија цел е да се отстрани пластичниот отпад. Двојното Swoosh лого со мат принт го дава последниот печат на овие хеланки за трчање. Придружете се на тимот на Nike со Nike Dri-FIT Swoosh Run хеланките и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Женски хеланки - трчање
 • 7/8 должина
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Графика на левата нога
 • Скриен џеб на појасот
 • Dri-FIT технологија
 • Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Состав: 80% полиестер, 20% еластична
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Подгответе се за утринското трчање со Nike Dri-FIT Swoosh Run 7/8 женските хеланки. Колекцијата Swoosh Run продолжува да создава класична спортска силуета со модернизиран дизајн. Имаат скриени џебови во зоната на појасот, што е одлично за вашите неопходни ситници. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето за време на тешките делови. Тие се направени од најмалку 50% рециклирани материјали, користејќи мешавина од рециклирани полиестерски и еластински влакна. Рециклираните материјали се дел од иницијативата Move to Zero на Nike, чија цел е да се отстрани пластичниот отпад. Двојното Swoosh лого со мат принт го дава последниот печат на овие хеланки за трчање. Придружете се на тимот на Nike со Nike Dri-FIT Swoosh Run хеланките и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Женски хеланки - трчање
 • 7/8 должина
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Графика на левата нога
 • Скриен џеб на појасот
 • Dri-FIT технологија
 • Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Состав: 80% полиестер, 20% еластична
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош