Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE JORDAN JDG JUMPMAN COLOR UP SS TEE
NIKE JORDAN JDG JUMPMAN COLOR UP SS TEE
NIKE JORDAN JDG JUMPMAN COLOR UP SS TEE
NIKE JORDAN JDG JUMPMAN COLOR UP SS TEE
Детска маица
Код на производ:
(45A786-023)
NIKE

NIKE JORDAN JDG JUMPMAN COLOR UP SS TEE

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дадете ѝм малку мир и љубов на вашите малечки, со Nike Jordan Color Up Graphic детската унисекс маица. Класичното лого Jumpman, опкружено со шарени графики изгледа како знак на мир. Исклучително меката памучна ткаенина ја обезбедува потребната удобност, додека класичниот крој дава комфор што ја прави оваа маичка незаменливо парче облека. Спецификација: Кратки ракави Заоблено деколте Материјал: 100% памук .
Подетално

Дадете ѝм малку мир и љубов на вашите малечки, со Nike Jordan Color Up Graphic детската унисекс маица. Класичното лого Jumpman, опкружено со шарени графики изгледа како знак на мир. Исклучително меката памучна ткаенина ја обезбедува потребната удобност, додека класичниот крој дава комфор што ја прави оваа маичка незаменливо парче облека.

Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Заоблено деколте
 • Материјал: 100% памук
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Дадете ѝм малку мир и љубов на вашите малечки, со Nike Jordan Color Up Graphic детската унисекс маица. Класичното лого Jumpman, опкружено со шарени графики изгледа како знак на мир. Исклучително меката памучна ткаенина ја обезбедува потребната удобност, додека класичниот крој дава комфор што ја прави оваа маичка незаменливо парче облека.

Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Заоблено деколте
 • Материјал: 100% памук
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 45A786-001
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 45A503-001
Nike Jordan Jumpman Ice Cream Older Kids’ T-Shirt е детска маица за девојчиња, ко...
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Помош