Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC PLUS
NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC PLUS
NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC PLUS
NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC PLUS
NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC PLUS
NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC PLUS
NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC PLUS
NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC PLUS
NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC PLUS
NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC PLUS
NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC PLUS
NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC PLUS
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(CJ0412-010)
NIKE

NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC PLUS

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Чувствувајте се опуштено во Nike Sportswear Essential женскиот долен дел тренерки (plus size), за целодневна удобност. Изработени се од мека и топла ткаенина, еластичните делови на ногавиците ви овозможуваат да ги истакнете вашите патики, а предните џебови ви нудат покриеност и простор за складирање на вашите ситници.  Спецификација: Модел: Standard fit Предни џебови Еластични делови на ногавиците и појасот Материјал: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Чувствувајте се опуштено во Nike Sportswear Essential женскиот долен дел тренерки (plus size), за целодневна удобност. Изработени се од мека и топла ткаенина, еластичните делови на ногавиците ви овозможуваат да ги истакнете вашите патики, а предните џебови ви нудат покриеност и простор за складирање на вашите ситници.

 Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Предни џебови
 • Еластични делови на ногавиците и појасот
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Чувствувајте се опуштено во Nike Sportswear Essential женскиот долен дел тренерки (plus size), за целодневна удобност. Изработени се од мека и топла ткаенина, еластичните делови на ногавиците ви овозможуваат да ги истакнете вашите патики, а предните џебови ви нудат покриеност и простор за складирање на вашите ситници.

 Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Предни џебови
 • Еластични делови на ногавиците и појасот
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Помош