Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR
Машки панталони
Код на производ:
(H39845)
adidas

adidas Z.N.E. SPORTSWEAR

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.888 ДЕН
Моментална цена
4.888 ДЕН
Цена со попуст
3.910 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Каде и да сте физички, погрижете се и вашиот ум да е таму. Останете присутни и фокусирани во овие adidas панталони. Нивната удобност го олеснува вклопувањето, за да можете да го свртите фокусот внатре во вас. Се одликуваат со мека и растеглива ткаенина, додека AEROREADY помага при апсорбирање на влагата. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Regular fit • Прилагодлив појас со врвка • 56% памук, 40% рециклиран полиестер, 4% еластин • Апсорпција на влага • Странични џебови со патент • Primegreen • Боја на производот: Orbit Green • Код на производот: H39845 .
Подетално

Каде и да сте физички, погрижете се и вашиот ум да е таму. Останете присутни и фокусирани во овие adidas панталони. Нивната удобност го олеснува вклопувањето, за да можете да го свртите фокусот внатре во вас. Се одликуваат со мека и растеглива ткаенина, додека AEROREADY помага при апсорбирање на влагата.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Regular fit

• Прилагодлив појас со врвка

• 56% памук, 40% рециклиран полиестер, 4% еластин

• Апсорпција на влага

• Странични џебови со патент

• Primegreen

• Боја на производот: Orbit Green

• Код на производот: H39845

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Каде и да сте физички, погрижете се и вашиот ум да е таму. Останете присутни и фокусирани во овие adidas панталони. Нивната удобност го олеснува вклопувањето, за да можете да го свртите фокусот внатре во вас. Се одликуваат со мека и растеглива ткаенина, додека AEROREADY помага при апсорбирање на влагата.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Regular fit

• Прилагодлив појас со врвка

• 56% памук, 40% рециклиран полиестер, 4% еластин

• Апсорпција на влага

• Странични џебови со патент

• Primegreen

• Боја на производот: Orbit Green

• Код на производот: H39845

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош