Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE M NSW SF WINDRUNNER HD JKT
NIKE M NSW SF WINDRUNNER HD JKT
NIKE M NSW SF WINDRUNNER HD JKT
NIKE M NSW SF WINDRUNNER HD JKT
NIKE M NSW SF WINDRUNNER HD JKT
NIKE M NSW SF WINDRUNNER HD JKT
NIKE M NSW SF WINDRUNNER HD JKT
NIKE M NSW SF WINDRUNNER HD JKT
NIKE M NSW SF WINDRUNNER HD JKT
NIKE M NSW SF WINDRUNNER HD JKT
NIKE M NSW SF WINDRUNNER HD JKT
NIKE M NSW SF WINDRUNNER HD JKT
NIKE M NSW SF WINDRUNNER HD JKT
NIKE M NSW SF WINDRUNNER HD JKT
Машки дуксер
Код на производ:
(DD6795-010)
NIKE

NIKE M NSW SF WINDRUNNER HD JKT

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
12.290 ДЕН
Моментална цена
12.290 ДЕН
Цена со попуст
9.832 ДЕН
Заштеда: 2.458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Storm-FIT е машка јакна со капуљача создадена за оние кои се активни дури и во постудените денови од годината. Комбинацијата е од лесен крој кој овозможува лесно носење и материјали кои ја задржуваат топлината, па затоа е идеален избор за спортските активности на ниски температури. Материјалот е направен од специјална Nike Storm-FIT технологија која одбива ветер и дожд. Оваа машка спортска јакна има џебови со патент во кои можете безбедно да складирате вашите ситници. Спецификација: Машка јакна - lifestyle Стандарден крој Двоен патент Технологија Storm-FIT Повеќе џебови Nike брендирање Машинско перење Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Storm-FIT е машка јакна со капуљача создадена за оние кои се активни дури и во постудените денови од годината. Комбинацијата е од лесен крој кој овозможува лесно носење и материјали кои ја задржуваат топлината, па затоа е идеален избор за спортските активности на ниски температури. Материјалот е направен од специјална Nike Storm-FIT технологија која одбива ветер и дожд. Оваа машка спортска јакна има џебови со патент во кои можете безбедно да складирате вашите ситници.

Спецификација:

 • Машка јакна - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Двоен патент
 • Технологија Storm-FIT
 • Повеќе џебови
 • Nike брендирање
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Storm-FIT е машка јакна со капуљача создадена за оние кои се активни дури и во постудените денови од годината. Комбинацијата е од лесен крој кој овозможува лесно носење и материјали кои ја задржуваат топлината, па затоа е идеален избор за спортските активности на ниски температури. Материјалот е направен од специјална Nike Storm-FIT технологија која одбива ветер и дожд. Оваа машка спортска јакна има џебови со патент во кои можете безбедно да складирате вашите ситници.

Спецификација:

 • Машка јакна - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Двоен патент
 • Технологија Storm-FIT
 • Повеќе џебови
 • Nike брендирање
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош