Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE JORDAN JDB JM FLIGHT AOP
Детска маица
Код на производ:
(85A738-R78)
NIKE

NIKE JORDAN JDB JM FLIGHT AOP

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
872 ДЕН
Заштеда: 218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • 14 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Оваа Nike Jordan Flight Aop детска маичка е препознатлива по Nike Jordan графиката која јасно ѝм дава до знаење на сите кој е апсолутен фаворит на, но и надвор од теренот. Наменета е за љубителите на кошаркарскиот стил и легендарната игра на единснтвениот Мајкл Џордан. Совршено се вклопува во различни стилови и ќе биде совршен избор за активните и динамични денови на младите надежи на тимот од Јордан. Изработен е од мека памучна ткаенина која овозможува чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Нека доминираат идните надежи за кошарка каде и да се појават во Nike Jordan Flight Aop детстата маица. Спецификација: Детска маица за момчиња - lifestyle Стандарден крој Краток ракав Jordan графика Jumpman лого .
Подетално

Оваа Nike Jordan Flight Aop детска маичка е препознатлива по Nike Jordan графиката која јасно ѝм дава до знаење на сите кој е апсолутен фаворит на, но и надвор од теренот. Наменета е за љубителите на кошаркарскиот стил и легендарната игра на единснтвениот Мајкл Џордан. Совршено се вклопува во различни стилови и ќе биде совршен избор за активните и динамични денови на младите надежи на тимот од Јордан. Изработен е од мека памучна ткаенина која овозможува чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Нека доминираат идните надежи за кошарка каде и да се појават во Nike Jordan Flight Aop детстата маица.

Спецификација:

 • Детска маица за момчиња - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Краток ракав
 • Jordan графика
 • Jumpman лого
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Оваа Nike Jordan Flight Aop детска маичка е препознатлива по Nike Jordan графиката која јасно ѝм дава до знаење на сите кој е апсолутен фаворит на, но и надвор од теренот. Наменета е за љубителите на кошаркарскиот стил и легендарната игра на единснтвениот Мајкл Џордан. Совршено се вклопува во различни стилови и ќе биде совршен избор за активните и динамични денови на младите надежи на тимот од Јордан. Изработен е од мека памучна ткаенина која овозможува чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Нека доминираат идните надежи за кошарка каде и да се појават во Nike Jordan Flight Aop детстата маица.

Спецификација:

 • Детска маица за момчиња - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Краток ракав
 • Jordan графика
 • Jumpman лого
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85A785-U89
712 ДЕН
Заштеда 20%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85A784-001
872 ДЕН
Заштеда 20%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85A739-001
872 ДЕН
Заштеда 20%
1.090 ДЕН
Помош