Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE W NK DF GX GET FIT FC CW 12 M
NIKE W NK DF GX GET FIT FC CW 12 M
NIKE W NK DF GX GET FIT FC CW 12 M
NIKE W NK DF GX GET FIT FC CW 12 M
NIKE W NK DF GX GET FIT FC CW 12 M
NIKE W NK DF GX GET FIT FC CW 12 M
Женски маици со долги ракави
Код на производ:
(DD6130-630)
NIKE

NIKE W NK DF GX GET FIT FC CW 12 M

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.373 ДЕН
Заштеда: 1.017 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер за тренинг со препознатливиот дизајн, создаден е за спортски активности во постудените денови од годината. Тој е добар избор за носење за време и после тренинг. Изработен е од пријатна ткаенина богата со памук и носи удобност во текот на денот. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Станете дел од тимот на Nike со Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер за тренинг и тргнете во акција. Спецификација: Женски дуксер - тренинг Опуштен, засечен крој Dri-FIT технологија Еластични делови на ракавите и околу половината Машинско перење Состав: 62% памук, 38% полиестер .
Подетално

Nike Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер за тренинг со препознатливиот дизајн, создаден е за спортски активности во постудените денови од годината. Тој е добар избор за носење за време и после тренинг. Изработен е од пријатна ткаенина богата со памук и носи удобност во текот на денот. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Станете дел од тимот на Nike со Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер за тренинг и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Женски дуксер - тренинг
 • Опуштен, засечен крој
 • Dri-FIT технологија
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Машинско перење
 • Состав: 62% памук, 38% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер за тренинг со препознатливиот дизајн, создаден е за спортски активности во постудените денови од годината. Тој е добар избор за носење за време и после тренинг. Изработен е од пријатна ткаенина богата со памук и носи удобност во текот на денот. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Станете дел од тимот на Nike со Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер за тренинг и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Женски дуксер - тренинг
 • Опуштен, засечен крој
 • Dri-FIT технологија
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Машинско перење
 • Состав: 62% памук, 38% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош