Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE JORDAN JDB MISMATCH STACK SS TEE
NIKE JORDAN JDB MISMATCH STACK SS TEE
NIKE JORDAN JDB MISMATCH STACK SS TEE
NIKE JORDAN JDB MISMATCH STACK SS TEE
Детска маица
Код на производ:
(75A785-U89)
NIKE

NIKE JORDAN JDB MISMATCH STACK SS TEE

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Цена со попуст
553 ДЕН
Заштеда: 237 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 12-24м
 • 3T 2-3г.
 • 4T 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Оваа Nike Jordan Jumpman Mismatch детска маичка е препознатлива по Nike Jordan графиката која јасно ѝм дава до знаење на сите кој е апсолутен фаворит на, но и надвор од теренот. Наменета е за љубителите на кошаркарскиот стил и легердарната игра на единствениот Мајкл Џордан. Совршено се вклопува во различни стилови и ќе биде ваш совршен избор за активните и динамични денови. Изработен е од мека памучна ткаенина која овозможува чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Нека младети надежи доминираат каде и да се појават во Nike Jordan Jumpman Mismatch детската маица. Спецификација: Детска маичка Стандарден крој Краток ракав Jordan графика Лого на Jumpman .
Подетално

Оваа Nike Jordan Jumpman Mismatch детска маичка е препознатлива по Nike Jordan графиката која јасно ѝм дава до знаење на сите кој е апсолутен фаворит на, но и надвор од теренот. Наменета е за љубителите на кошаркарскиот стил и легердарната игра на единствениот Мајкл Џордан. Совршено се вклопува во различни стилови и ќе биде ваш совршен избор за активните и динамични денови. Изработен е од мека памучна ткаенина која овозможува чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Нека младети надежи доминираат каде и да се појават во Nike Jordan Jumpman Mismatch детската маица.

Спецификација:

 • Детска маичка
 • Стандарден крој
 • Краток ракав
 • Jordan графика
 • Лого на Jumpman
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 12-24м
3T 2-3г.
4T 3-4г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Оваа Nike Jordan Jumpman Mismatch детска маичка е препознатлива по Nike Jordan графиката која јасно ѝм дава до знаење на сите кој е апсолутен фаворит на, но и надвор од теренот. Наменета е за љубителите на кошаркарскиот стил и легердарната игра на единствениот Мајкл Џордан. Совршено се вклопува во различни стилови и ќе биде ваш совршен избор за активните и динамични денови. Изработен е од мека памучна ткаенина која овозможува чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Нека младети надежи доминираат каде и да се појават во Nike Jordan Jumpman Mismatch детската маица.

Спецификација:

 • Детска маичка
 • Стандарден крој
 • Краток ракав
 • Jordan графика
 • Лого на Jumpman
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 12-24м
3T 2-3г.
4T 3-4г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 75A784-001
623 ДЕН
Заштеда 30%
890 ДЕН
Помош