Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas AGR HYBR P
adidas AGR HYBR P
adidas AGR HYBR P
adidas AGR HYBR P
adidas AGR HYBR P
adidas AGR HYBR P
adidas AGR HYBR P
adidas AGR HYBR P
adidas AGR HYBR P
adidas AGR HYBR P
Машки панталони
Код на производ:
(GQ1256)
adidas

adidas AGR HYBR P

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
7.388 ДЕН
Моментална цена
7.388 ДЕН
Моментална цена
7.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 *
 • 20 *
 • 22 *
 • 24 *
 • 26 *
 • 28 *
 • 30 *
 • 32 *
 • 34 *
 • 36 *
 • 38 *
 • 40 *
 • 42 *
 • 44 *
 • 46 *
 • 48 *
 • 50 *
 • 52 *
 • 54 *
 • 56 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas AGRAVIC HYBRID се долен дел машки тренерки. Идеалени се за трчање, разни видови тренинзи, но и за секојдневно носење. Направени се од рециклирани материјали, кои носат целосна слобода на движење. Модерниот стил и спортската функционалност ви ја обезбедуваат вистинската поддршка за време на тешките предизвици. Мрежестиот додаток зад коленото обезбедува оптимална циркулација на воздухот, а навлаките околу зглобовите и мускулите ве штитат од ветер и студ. Прилагодливиот ремен и потесниот крој се лепат на телото и ги спречуваат непотребните поместувања на тренерката. Познатото adidas лого со децении е дел од иконскиот спортски стил. Страничните џебови може да се користат за складирање на потребните ситници. Флуоресцентните детали овозможуваат побезбедно трчање и движење во текот на ноќта. Тестирајте ги вашите граници во оваа тренерка за трчање. Брендот adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет. Спецификација: Состав: 88% најлон, 12% еластин Еластично прилагодлив појас Дозволено перење во машина за перење Боја: црна .
Подетално

adidas AGRAVIC HYBRID се долен дел машки тренерки. Идеалени се за трчање, разни видови тренинзи, но и за секојдневно носење. Направени се од рециклирани материјали, кои носат целосна слобода на движење. Модерниот стил и спортската функционалност ви ја обезбедуваат вистинската поддршка за време на тешките предизвици. Мрежестиот додаток зад коленото обезбедува оптимална циркулација на воздухот, а навлаките околу зглобовите и мускулите ве штитат од ветер и студ. Прилагодливиот ремен и потесниот крој се лепат на телото и ги спречуваат непотребните поместувања на тренерката. Познатото adidas лого со децении е дел од иконскиот спортски стил. Страничните џебови може да се користат за складирање на потребните ситници. Флуоресцентните детали овозможуваат побезбедно трчање и движење во текот на ноќта. Тестирајте ги вашите граници во оваа тренерка за трчање. Брендот adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

Спецификација:

 • Состав: 88% најлон, 12% еластин
 • Еластично прилагодлив појас
 • Дозволено перење во машина за перење
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas AGRAVIC HYBRID се долен дел машки тренерки. Идеалени се за трчање, разни видови тренинзи, но и за секојдневно носење. Направени се од рециклирани материјали, кои носат целосна слобода на движење. Модерниот стил и спортската функционалност ви ја обезбедуваат вистинската поддршка за време на тешките предизвици. Мрежестиот додаток зад коленото обезбедува оптимална циркулација на воздухот, а навлаките околу зглобовите и мускулите ве штитат од ветер и студ. Прилагодливиот ремен и потесниот крој се лепат на телото и ги спречуваат непотребните поместувања на тренерката. Познатото adidas лого со децении е дел од иконскиот спортски стил. Страничните џебови може да се користат за складирање на потребните ситници. Флуоресцентните детали овозможуваат побезбедно трчање и движење во текот на ноќта. Тестирајте ги вашите граници во оваа тренерка за трчање. Брендот adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

Спецификација:

 • Состав: 88% најлон, 12% еластин
 • Еластично прилагодлив појас
 • Дозволено перење во машина за перење
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas TRAINING 3 BAR CAMO PANT е машки долен дел тренерки што прави да изгледате урбан...
3.270 ДЕН
Заштеда 20%
4.088 ДЕН
Помош