Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
Женски дуксер
Код на производ:
(CJ0401-010)
NIKE

NIKE Sportswear Essential

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.653 ДЕН
Заштеда: 1.137 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Чувствувајте се опуштено во Nike Sportswear Essential женскиот дуксер со капуљача (plus size), за целодневна удобност. Изработен е од мека и топла ткаенина, а капуљачата и предните џебови ви нудат покриеност и простор за складирање на вашите ситници.  Спецификација: Модел: Standard fit Предни џебови Капуљача Еластични делови нa ракавите и појасот Материјал: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Чувствувајте се опуштено во Nike Sportswear Essential женскиот дуксер со капуљача (plus size), за целодневна удобност. Изработен е од мека и топла ткаенина, а капуљачата и предните џебови ви нудат покриеност и простор за складирање на вашите ситници.

 Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Предни џебови
 • Капуљача
 • Еластични делови нa ракавите и појасот
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Чувствувајте се опуштено во Nike Sportswear Essential женскиот дуксер со капуљача (plus size), за целодневна удобност. Изработен е од мека и топла ткаенина, а капуљачата и предните џебови ви нудат покриеност и простор за складирање на вашите ситници.

 Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Предни џебови
 • Капуљача
 • Еластични делови нa ракавите и појасот
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош