Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NKG JDI MID WT PRINTED JACKET
NIKE NKG JDI MID WT PRINTED JACKET
NIKE NKG JDI MID WT PRINTED JACKET
NIKE NKG JDI MID WT PRINTED JACKET
Детска јакна
Код на производ:
(36H883-A9Y)
NIKE

NIKE NKG JDI MID WT PRINTED JACKET

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
3.283 ДЕН
Заштеда: 1.407 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 3-4г.
 • 4- *
 • 5 4-5г.
 • 5- *
 • 6 5-6г.
 • 7 *
 • 8 *
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • 14 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Обезбедете ѝм заштита и топлина на вашите деца во студените денови со Nike Windrunner Puffer детската јакна. Надворешната страна е изработена од квалитетен и многу издржлив водоотпорен материјал, а одвнатре е обложена со мека и топла руно ткаенина која дава совршена заштита во зимските денови. Моделот има патент низ целата должина, капуљача и двојни џебови. На капуљачата има Just Do It графика која го нагласува автентичниот спортски стил на вашето дете. Спецификација: Детска јакна со капуљача Патент низ целата должина Двојни џебови со патент Мека и топла внатрешна обвивка Состав: 100% полиестер .
Подетално

Обезбедете ѝм заштита и топлина на вашите деца во студените денови со Nike Windrunner Puffer детската јакна. Надворешната страна е изработена од квалитетен и многу издржлив водоотпорен материјал, а одвнатре е обложена со мека и топла руно ткаенина која дава совршена заштита во зимските денови. Моделот има патент низ целата должина, капуљача и двојни џебови. На капуљачата има Just Do It графика која го нагласува автентичниот спортски стил на вашето дете.

Спецификација:

 • Детска јакна со капуљача
 • Патент низ целата должина
 • Двојни џебови со патент
 • Мека и топла внатрешна обвивка
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4 3-4г.
4-
5 4-5г.
5-
6 5-6г.
7
8
8-
9
9-
10
11
12
14
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Обезбедете ѝм заштита и топлина на вашите деца во студените денови со Nike Windrunner Puffer детската јакна. Надворешната страна е изработена од квалитетен и многу издржлив водоотпорен материјал, а одвнатре е обложена со мека и топла руно ткаенина која дава совршена заштита во зимските денови. Моделот има патент низ целата должина, капуљача и двојни џебови. На капуљачата има Just Do It графика која го нагласува автентичниот спортски стил на вашето дете.

Спецификација:

 • Детска јакна со капуљача
 • Патент низ целата должина
 • Двојни џебови со патент
 • Мека и топла внатрешна обвивка
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4 3-4г.
4-
5 4-5г.
5-
6 5-6г.
7
8
8-
9
9-
10
11
12
14
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош