Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN TRIPLE THREAT
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN TRIPLE THREAT
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN TRIPLE THREAT
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN TRIPLE THREAT
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN TRIPLE THREAT
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN TRIPLE THREAT
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN TRIPLE THREAT
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN TRIPLE THREAT
Код на производ:
(95A350-GEH)
NIKE

NIKE JORDAN JDB JUMPMAN TRIPLE THREAT

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Jumpman Triple Threat е детска маица со долги ракави наменета за тинејџери кои изразуваат љубов кон кошарката. Оваа маица со долги ракави има стандарден крој кој ја следи линијата на телото и обезбедува чувство на удобност додека се носи. Памучниот материјал гарантира целодневен комфор и е пријатен во контакт со кожата. Дозволете импресивната графика да каже се за вашата љубов кон кошарката. Спецификација: Стандарден крој Долги ракави За тинејџери (8-14 години) Дозволено е перење во машина Материјал: 100% памук Боја: сива Код на производот: 95A350-GEH .
Подетално

Nike Jordan Jumpman Triple Threat е детска маица со долги ракави наменета за тинејџери кои изразуваат љубов кон кошарката. Оваа маица со долги ракави има стандарден крој кој ја следи линијата на телото и обезбедува чувство на удобност додека се носи. Памучниот материјал гарантира целодневен комфор и е пријатен во контакт со кожата. Дозволете импресивната графика да каже се за вашата љубов кон кошарката.

Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Долги ракави
 • За тинејџери (8-14 години)
 • Дозволено е перење во машина
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: сива
 • Код на производот: 95A350-GEH
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan Jumpman Triple Threat е детска маица со долги ракави наменета за тинејџери кои изразуваат љубов кон кошарката. Оваа маица со долги ракави има стандарден крој кој ја следи линијата на телото и обезбедува чувство на удобност додека се носи. Памучниот материјал гарантира целодневен комфор и е пријатен во контакт со кожата. Дозволете импресивната графика да каже се за вашата љубов кон кошарката.

Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Долги ракави
 • За тинејџери (8-14 години)
 • Дозволено е перење во машина
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: сива
 • Код на производот: 95A350-GEH
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош