Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX PANT 2
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX PANT 2
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX PANT 2
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX PANT 2
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX PANT 2
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX PANT 2
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX PANT 2
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX PANT 2
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX PANT 2
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX PANT 2
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(95A864-GEH)
NIKE

NIKE JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX PANT 2

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Jumpman Air 23 се долен дел тренерки кои се наменети за комплетна удобност во текот на сите активности, без разлика дали станува збор за играње баскет надвор или за затворени тренинзи во салата. Совршено се комбинира со различни стилови и ќе биде одличен избор за младите кошаркарски надежи во текот на нивните активни и динамични денови, Удобната мека ткаенина богата со памук, заострениот крој на ногавиците, со еластични делови околу зглобовите, даваат класиченн изглед на тренерката. Има два странични џебови за сите клучни ситници без кои не започнуваат нивните училишни денови. Впечатливото лого на Jordan Air кое се наоѓа на ногавицата и добро познатиот број 23 го комплетираат изгледот на овој детски долен дел тренерки и го истакнуваат богатото спортско наследство. Спортскиот дизајн и препознатливиот изглед на колекцијата Jordan Jumpman Air ќе донесат љубов кон спортот и енергија што е незаменлива. Спецификација: Детски долен дел од тренерки за момчиња - lifestyle Потесен крој Еластичен појас Еластични делови на ногавиците Странични џебови Два задни џебови Jumpman Air лого Машинско перење Состав: 60% памук, 40% полиестер Боја: сива .
Подетално

Nike Jordan Jumpman Air 23 се долен дел тренерки кои се наменети за комплетна удобност во текот на сите активности, без разлика дали станува збор за играње баскет надвор или за затворени тренинзи во салата. Совршено се комбинира со различни стилови и ќе биде одличен избор за младите кошаркарски надежи во текот на нивните активни и динамични денови, Удобната мека ткаенина богата со памук, заострениот крој на ногавиците, со еластични делови околу зглобовите, даваат класиченн изглед на тренерката. Има два странични џебови за сите клучни ситници без кои не започнуваат нивните училишни денови. Впечатливото лого на Jordan Air кое се наоѓа на ногавицата и добро познатиот број 23 го комплетираат изгледот на овој детски долен дел тренерки и го истакнуваат богатото спортско наследство. Спортскиот дизајн и препознатливиот изглед на колекцијата Jordan Jumpman Air ќе донесат љубов кон спортот и енергија што е незаменлива.

Спецификација:

 • Детски долен дел од тренерки за момчиња - lifestyle
 • Потесен крој
 • Еластичен појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Странични џебови
 • Два задни џебови
 • Jumpman Air лого
 • Машинско перење
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: сива
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan Jumpman Air 23 се долен дел тренерки кои се наменети за комплетна удобност во текот на сите активности, без разлика дали станува збор за играње баскет надвор или за затворени тренинзи во салата. Совршено се комбинира со различни стилови и ќе биде одличен избор за младите кошаркарски надежи во текот на нивните активни и динамични денови, Удобната мека ткаенина богата со памук, заострениот крој на ногавиците, со еластични делови околу зглобовите, даваат класиченн изглед на тренерката. Има два странични џебови за сите клучни ситници без кои не започнуваат нивните училишни денови. Впечатливото лого на Jordan Air кое се наоѓа на ногавицата и добро познатиот број 23 го комплетираат изгледот на овој детски долен дел тренерки и го истакнуваат богатото спортско наследство. Спортскиот дизајн и препознатливиот изглед на колекцијата Jordan Jumpman Air ќе донесат љубов кон спортот и енергија што е незаменлива.

Спецификација:

 • Детски долен дел од тренерки за момчиња - lifestyle
 • Потесен крој
 • Еластичен појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Странични џебови
 • Два задни џебови
 • Jumpman Air лого
 • Машинско перење
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: сива
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош