Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas W AGR HYBR P
adidas W AGR HYBR P
adidas W AGR HYBR P
adidas W AGR HYBR P
adidas W AGR HYBR P
adidas W AGR HYBR P
adidas W AGR HYBR P
adidas W AGR HYBR P
adidas W AGR HYBR P
adidas W AGR HYBR P
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(GQ1257)
adidas

adidas W AGR HYBR P

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
7.388 ДЕН
Моментална цена
7.388 ДЕН
Моментална цена
7.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 *
 • 20 *
 • 22 *
 • 24 *
 • 26 *
 • 28 *
 • 30 *
 • 32 *
 • 34 *
 • 36 *
 • 38 *
 • 40 *
 • 42 *
 • 44 *
 • 46 *
 • 48 *
 • 50 *
 • 52 *
 • 54 *
 • 56 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas AGRAVIC HYBRID се долен дел женски тренерки. Идеални се за трчање, разни видови тренинзи, но и за секојдневно носење. Направени се од рециклирани материјали, кои носат целосна слобода на движење. Модерниот стил и спортската функционалност ви ја обезбедуваат вистинската поддршка за време на тешките предизвици. Мрежестиот додаток зад коленото обезбедува оптимална циркулација на воздухот, а навлаките околу зглобовите и мускулите ве штитат од ветер и студ. Прилагодливиот ремен и потесниот крој се прилепуваат за телото и ги спречуваат несаканите поместувања на тренерките. Познатото adidas лого со децении е дел од легендарниот спортски стил. Страничните џебови, како и задниот џеб со патент можат да се користат за складирање на потребните ситници. Флуоресцентните детали овозможуваат побезбедно трчање и движење во текот на ноќта. Тестирајте ги вашите граници во овие тренерки за трчање. Брендот adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет. Спецификација: Состав: 88% најлон, 12% еластин Еластичен, прилагодлив појас Дозволено перење во машина за перење Боја: црна .
Подетално

adidas AGRAVIC HYBRID се долен дел женски тренерки. Идеални се за трчање, разни видови тренинзи, но и за секојдневно носење. Направени се од рециклирани материјали, кои носат целосна слобода на движење. Модерниот стил и спортската функционалност ви ја обезбедуваат вистинската поддршка за време на тешките предизвици. Мрежестиот додаток зад коленото обезбедува оптимална циркулација на воздухот, а навлаките околу зглобовите и мускулите ве штитат од ветер и студ. Прилагодливиот ремен и потесниот крој се прилепуваат за телото и ги спречуваат несаканите поместувања на тренерките. Познатото adidas лого со децении е дел од легендарниот спортски стил. Страничните џебови, како и задниот џеб со патент можат да се користат за складирање на потребните ситници. Флуоресцентните детали овозможуваат побезбедно трчање и движење во текот на ноќта. Тестирајте ги вашите граници во овие тренерки за трчање. Брендот adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

Спецификација:

 • Состав: 88% најлон, 12% еластин
 • Еластичен, прилагодлив појас
 • Дозволено перење во машина за перење
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas AGRAVIC HYBRID се долен дел женски тренерки. Идеални се за трчање, разни видови тренинзи, но и за секојдневно носење. Направени се од рециклирани материјали, кои носат целосна слобода на движење. Модерниот стил и спортската функционалност ви ја обезбедуваат вистинската поддршка за време на тешките предизвици. Мрежестиот додаток зад коленото обезбедува оптимална циркулација на воздухот, а навлаките околу зглобовите и мускулите ве штитат од ветер и студ. Прилагодливиот ремен и потесниот крој се прилепуваат за телото и ги спречуваат несаканите поместувања на тренерките. Познатото adidas лого со децении е дел од легендарниот спортски стил. Страничните џебови, како и задниот џеб со патент можат да се користат за складирање на потребните ситници. Флуоресцентните детали овозможуваат побезбедно трчање и движење во текот на ноќта. Тестирајте ги вашите граници во овие тренерки за трчање. Брендот adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

Спецификација:

 • Состав: 88% најлон, 12% еластин
 • Еластичен, прилагодлив појас
 • Дозволено перење во машина за перење
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош