Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE W NSW ESSNTL FLC MR PNT RG
NIKE W NSW ESSNTL FLC MR PNT RG
NIKE W NSW ESSNTL FLC MR PNT RG
NIKE W NSW ESSNTL FLC MR PNT RG
NIKE W NSW ESSNTL FLC MR PNT RG
NIKE W NSW ESSNTL FLC MR PNT RG
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(BV4095-815)
NIKE

NIKE W NSW ESSNTL FLC MR PNT RG

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential Pants се долен дел женски тренерки кои ви даваат класичен спортски изглед и чувство на целодневна удобност. Овие долен дел женски тренерки се одликуваат со стандарден крој, прилагодлив еластичен појас, странични џебови и малку заострени ногавици. Исклучително удобни и лесни за носење, овој долен дел тренерки е парче кое лесно ќе се вклопи во вашите комбинации. Спецификација: Стандарден крој Дозволено е перење во машина Состав: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Essential Pants се долен дел женски тренерки кои ви даваат класичен спортски изглед и чувство на целодневна удобност. Овие долен дел женски тренерки се одликуваат со стандарден крој, прилагодлив еластичен појас, странични џебови и малку заострени ногавици. Исклучително удобни и лесни за носење, овој долен дел тренерки е парче кое лесно ќе се вклопи во вашите комбинации.

Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Essential Pants се долен дел женски тренерки кои ви даваат класичен спортски изглед и чувство на целодневна удобност. Овие долен дел женски тренерки се одликуваат со стандарден крој, прилагодлив еластичен појас, странични џебови и малку заострени ногавици. Исклучително удобни и лесни за носење, овој долен дел тренерки е парче кое лесно ќе се вклопи во вашите комбинации.

Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош