Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX PULLOVER 2
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX PULLOVER 2
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX PULLOVER 2
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX PULLOVER 2
Детски дуксер
Код на производ:
(956048-001)
NIKE

NIKE JORDAN JDB JUMPMAN AIR GFX PULLOVER 2

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Jumpman Air е детски дуксер за момчиња, кој има едноставен дизајн во и доминантна удобност. Наменета е за љубителите на кошаркарскиот стил и легендарната игра на единствениот Мајкл Џордан. Совршено се вклопува во различни стилови и ќе биде совршен избор за младите надежи во нивните активни и динамични денови. Овој дуксер од колекцијата Air, на вашите момчиња ѝм носи врвен спортски стил и оригинален изглед. Меката и топла ткаенина богата со памук ќе им даде идеална удобност во текот на денот. Впечатливото Jordan Air лого кое се наоѓа на предната страна го комплетира изгледот на овој детски дуксер и го истакнува богатото спортско наследство. Спецификација: Детски дуксер за момчиња - lifestyle Стандарден крој Прилагодлива капуљача Кенгур џебови Еластични делови на ракавите и околу половината Jordan Air лого Машинско перење Состав: 60% памук, 40% полиестер .
Подетално

Nike Jordan Jumpman Air е детски дуксер за момчиња, кој има едноставен дизајн во и доминантна удобност. Наменета е за љубителите на кошаркарскиот стил и легендарната игра на единствениот Мајкл Џордан. Совршено се вклопува во различни стилови и ќе биде совршен избор за младите надежи во нивните активни и динамични денови. Овој дуксер од колекцијата Air, на вашите момчиња ѝм носи врвен спортски стил и оригинален изглед. Меката и топла ткаенина богата со памук ќе им даде идеална удобност во текот на денот. Впечатливото Jordan Air лого кое се наоѓа на предната страна го комплетира изгледот на овој детски дуксер и го истакнува богатото спортско наследство.

Спецификација:

 • Детски дуксер за момчиња - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Кенгур џебови
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Jordan Air лого
 • Машинско перење
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan Jumpman Air е детски дуксер за момчиња, кој има едноставен дизајн во и доминантна удобност. Наменета е за љубителите на кошаркарскиот стил и легендарната игра на единствениот Мајкл Џордан. Совршено се вклопува во различни стилови и ќе биде совршен избор за младите надежи во нивните активни и динамични денови. Овој дуксер од колекцијата Air, на вашите момчиња ѝм носи врвен спортски стил и оригинален изглед. Меката и топла ткаенина богата со памук ќе им даде идеална удобност во текот на денот. Впечатливото Jordan Air лого кое се наоѓа на предната страна го комплетира изгледот на овој детски дуксер и го истакнува богатото спортско наследство.

Спецификација:

 • Детски дуксер за момчиња - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Кенгур џебови
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Jordan Air лого
 • Машинско перење
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош