Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE W NSW AIR FLC MOCK LS TOP
NIKE W NSW AIR FLC MOCK LS TOP
NIKE W NSW AIR FLC MOCK LS TOP
NIKE W NSW AIR FLC MOCK LS TOP
NIKE W NSW AIR FLC MOCK LS TOP
NIKE W NSW AIR FLC MOCK LS TOP
NIKE W NSW AIR FLC MOCK LS TOP
NIKE W NSW AIR FLC MOCK LS TOP
Женски маици со долги ракави
Код на производ:
(DD5433-695)
NIKE

NIKE W NSW AIR FLC MOCK LS TOP

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air женскиот дуксер се одликува со сечен крој кој одењето на градски забави или фестивали со пријателите ќе го направи повозбудливо поради својот автентичен изглед. Спојте го овој дуксер со вашите омилени патики и фармерки и подготвени сте за нови искуства. Изработен од мека ткаенина богата со памук, ќе донесе чувство на удобност и комфор во текот на денот. Заоблената линија, која се пренесува од напред кон назад, внесува свеж изглед на овој Air Classic. Импресивната Air графика и извезеното Futura лого го нагласуваат спортскиот изглед и богатото наследство. Придружете се на Air тимот со Nike Air женскиот дуксер и бидете секогаш забележани. Спецификација: Женски дуксер - lifestyle Сечен крој Еластични делови на ракавите и околу половината Air графика Futura лого Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Nike Air женскиот дуксер се одликува со сечен крој кој одењето на градски забави или фестивали со пријателите ќе го направи повозбудливо поради својот автентичен изглед. Спојте го овој дуксер со вашите омилени патики и фармерки и подготвени сте за нови искуства. Изработен од мека ткаенина богата со памук, ќе донесе чувство на удобност и комфор во текот на денот. Заоблената линија, која се пренесува од напред кон назад, внесува свеж изглед на овој Air Classic. Импресивната Air графика и извезеното Futura лого го нагласуваат спортскиот изглед и богатото наследство. Придружете се на Air тимот со Nike Air женскиот дуксер и бидете секогаш забележани.

Спецификација:

 • Женски дуксер - lifestyle
 • Сечен крој
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Air графика
 • Futura лого
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air женскиот дуксер се одликува со сечен крој кој одењето на градски забави или фестивали со пријателите ќе го направи повозбудливо поради својот автентичен изглед. Спојте го овој дуксер со вашите омилени патики и фармерки и подготвени сте за нови искуства. Изработен од мека ткаенина богата со памук, ќе донесе чувство на удобност и комфор во текот на денот. Заоблената линија, која се пренесува од напред кон назад, внесува свеж изглед на овој Air Classic. Импресивната Air графика и извезеното Futura лого го нагласуваат спортскиот изглед и богатото наследство. Придружете се на Air тимот со Nike Air женскиот дуксер и бидете секогаш забележани.

Спецификација:

 • Женски дуксер - lifestyle
 • Сечен крој
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Air графика
 • Futura лого
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош