Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Lightweight Essentials Full-Zip
NIKE Sportswear Lightweight Essentials Full-Zip
NIKE Sportswear Lightweight Essentials Full-Zip
NIKE Sportswear Lightweight Essentials Full-Zip
NIKE Sportswear Lightweight Essentials Full-Zip
NIKE Sportswear Lightweight Essentials Full-Zip
NIKE Sportswear Lightweight Essentials Full-Zip
NIKE Sportswear Lightweight Essentials Full-Zip
NIKE Sportswear Lightweight Essentials Full-Zip
NIKE Sportswear Lightweight Essentials Full-Zip
Машки дуксер
Код на производ:
(DM4580-325)
NIKE

NIKE Sportswear Lightweight Essentials Full-Zip

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.353 ДЕН
Заштеда: 1.437 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essentials машкиот дуксер има модерен урбан изглед кој ќе ве истакне во секоја прилика. Изработен е од мек памук кој ќе му одговара на вашето тело и ќе ви даде целодневен комфор. Пространата капуљача ќе ве заштити од ветер и дожд. Носете го Nike Sportswear Essentials машкиот lifestyle дуксер и издвојте се од толпата. Спецификација: Прилагодлива капуљача Прицврстување на патент низ цела должина Nike лого на градите Кенгур џебови на предната страна Еластични делови на ракавите и половината Боја: маслинесто зелена .
Подетално

Nike Sportswear Essentials машкиот дуксер има модерен урбан изглед кој ќе ве истакне во секоја прилика. Изработен е од мек памук кој ќе му одговара на вашето тело и ќе ви даде целодневен комфор. Пространата капуљача ќе ве заштити од ветер и дожд. Носете го Nike Sportswear Essentials машкиот lifestyle дуксер и издвојте се од толпата.

Спецификација:

 • Прилагодлива капуљача
 • Прицврстување на патент низ цела должина
 • Nike лого на градите
 • Кенгур џебови на предната страна
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Боја: маслинесто зелена
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Essentials машкиот дуксер има модерен урбан изглед кој ќе ве истакне во секоја прилика. Изработен е од мек памук кој ќе му одговара на вашето тело и ќе ви даде целодневен комфор. Пространата капуљача ќе ве заштити од ветер и дожд. Носете го Nike Sportswear Essentials машкиот lifestyle дуксер и издвојте се од толпата.

Спецификација:

 • Прилагодлива капуљача
 • Прицврстување на патент низ цела должина
 • Nike лого на градите
 • Кенгур џебови на предната страна
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Боја: маслинесто зелена
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош