Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE M J ESS FLC SHORT
NIKE M J ESS FLC SHORT
NIKE M J ESS FLC SHORT
NIKE M J ESS FLC SHORT
NIKE M J ESS FLC SHORT
NIKE M J ESS FLC SHORT
NIKE M J ESS FLC SHORT
NIKE M J ESS FLC SHORT
Машки шорцеви
Код на производ:
(DA9826-687)
NIKE

NIKE M J ESS FLC SHORT

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.017 ДЕН
Заштеда: 673 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Облечете ги Nike Jordan Essentials Fleece машките шорцеви и уживајте во целодневна удобност и стилски изглед. Францускиот фротир ќе ви обезбеди удобност и топлина. Шорцевите се лежерни и вклучуваат еластичен ремен со можност за подесување, функционални џебови и извезена „Michael Jordan“ графика на задната страна. Откријте го препознатливиот квалитет и автентичниот стил на овој модел од новата Jordan колекција. Спецификација: Машки шорцеви - lifestyle Стандарден Jordan крој Еластичен појас со прилагодување Функционални џебови Дозволено перење во машина Состав: 82 % памук, 18% полиестер .
Подетално

Облечете ги Nike Jordan Essentials Fleece машките шорцеви и уживајте во целодневна удобност и стилски изглед. Францускиот фротир ќе ви обезбеди удобност и топлина. Шорцевите се лежерни и вклучуваат еластичен ремен со можност за подесување, функционални џебови и извезена „Michael Jordan“ графика на задната страна. Откријте го препознатливиот квалитет и автентичниот стил на овој модел од новата Jordan колекција.

Спецификација:

 • Машки шорцеви - lifestyle
 • Стандарден Jordan крој
 • Еластичен појас со прилагодување
 • Функционални џебови
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 82 % памук, 18% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Облечете ги Nike Jordan Essentials Fleece машките шорцеви и уживајте во целодневна удобност и стилски изглед. Францускиот фротир ќе ви обезбеди удобност и топлина. Шорцевите се лежерни и вклучуваат еластичен ремен со можност за подесување, функционални џебови и извезена „Michael Jordan“ графика на задната страна. Откријте го препознатливиот квалитет и автентичниот стил на овој модел од новата Jordan колекција.

Спецификација:

 • Машки шорцеви - lifestyle
 • Стандарден Jordan крој
 • Еластичен појас со прилагодување
 • Функционални џебови
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 82 % памук, 18% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DA9826-010
2.017 ДЕН
Заштеда 25%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DB6516-410
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DA9826-091
2.017 ДЕН
Заштеда 25%
2.690 ДЕН
Помош