Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
Детски дуксер
Код на производ:
(86I198-U10)
NIKE

NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.323 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • 14 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Club е детски дуксер кој е многу удобен и лесен. Изработен е од мешавина на памук и полиестер со врвен квалитет, кои даваат чувство на мекост и удобност. Ребрестите делови на ракавите и капуљачата обезбедуваат добра покриеност и овозможуваат при движење дуксерот да не се поместува. Познатото Nike Futura лого на градите го прави впечатлив и привлечен. Овој дуксер е одличен избор за сите деца кои преферираат опуштен, спортски стил на облекување. Практичен е за носење во текот на целиот ден. Спецификација: Преден џеб Ребрести еластични делови и зајакната крагна Состав: 60% памук, 40% полиестер Дозволено перење во машина за перење .
Подетално

Nike Club е детски дуксер кој е многу удобен и лесен. Изработен е од мешавина на памук и полиестер со врвен квалитет, кои даваат чувство на мекост и удобност. Ребрестите делови на ракавите и капуљачата обезбедуваат добра покриеност и овозможуваат при движење дуксерот да не се поместува. Познатото Nike Futura лого на градите го прави впечатлив и привлечен. Овој дуксер е одличен избор за сите деца кои преферираат опуштен, спортски стил на облекување. Практичен е за носење во текот на целиот ден.

Спецификација:

 • Преден џеб
 • Ребрести еластични делови и зајакната крагна
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Дозволено перење во машина за перење
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Club е детски дуксер кој е многу удобен и лесен. Изработен е од мешавина на памук и полиестер со врвен квалитет, кои даваат чувство на мекост и удобност. Ребрестите делови на ракавите и капуљачата обезбедуваат добра покриеност и овозможуваат при движење дуксерот да не се поместува. Познатото Nike Futura лого на градите го прави впечатлив и привлечен. Овој дуксер е одличен избор за сите деца кои преферираат опуштен, спортски стил на облекување. Практичен е за носење во текот на целиот ден.

Спецификација:

 • Преден џеб
 • Ребрести еластични делови и зајакната крагна
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Дозволено перење во машина за перење
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 86H489-GEH
1.192 ДЕН
Заштеда 20%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 86I159-U10
1.867 ДЕН
Заштеда 25%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 86H975-C6L
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Помош