Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NKB G4G TRICOT TRACKSUIT
NIKE NKB G4G TRICOT TRACKSUIT
NIKE NKB G4G TRICOT TRACKSUIT
NIKE NKB G4G TRICOT TRACKSUIT
NIKE NKB G4G TRICOT TRACKSUIT
NIKE NKB G4G TRICOT TRACKSUIT
NIKE NKB G4G TRICOT TRACKSUIT
NIKE NKB G4G TRICOT TRACKSUIT
Детски тренерки
Код на производ:
(86H980-U9J)
NIKE

NIKE NKB G4G TRICOT TRACKSUIT

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.992 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 3-4г.
 • 4- *
 • 5 4-5г.
 • 5- *
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 *
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • 14 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Color Block е lifestyle детска тренерка. Совршено лесна и удобна, оваа тренерка е идеален избор за сите детски активности. Комбинацијата на горниот дел со затварање на патент и едноставниот долен дел со еластичните делови на ногавиците дава класичен спортски изглед. Ткаенината е мека и многу пријатна на допир, најмалите ќе уживаат во чувството на удобност во текот на целиот ден. Спецификација: Nike графика Еластични делови на ракавите и ногавиците Еластичен појас со подесување Дозволено перење во машина за перење Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Color Block е lifestyle детска тренерка. Совршено лесна и удобна, оваа тренерка е идеален избор за сите детски активности. Комбинацијата на горниот дел со затварање на патент и едноставниот долен дел со еластичните делови на ногавиците дава класичен спортски изглед. Ткаенината е мека и многу пријатна на допир, најмалите ќе уживаат во чувството на удобност во текот на целиот ден.

Спецификација:

 • Nike графика
 • Еластични делови на ракавите и ногавиците
 • Еластичен појас со подесување
 • Дозволено перење во машина за перење
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4 3-4г.
4-
5 4-5г.
5-
6 5-6г.
7 6-7г.
8
8-
9
9-
10
11
12
14
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Color Block е lifestyle детска тренерка. Совршено лесна и удобна, оваа тренерка е идеален избор за сите детски активности. Комбинацијата на горниот дел со затварање на патент и едноставниот долен дел со еластичните делови на ногавиците дава класичен спортски изглед. Ткаенината е мека и многу пријатна на допир, најмалите ќе уживаат во чувството на удобност во текот на целиот ден.

Спецификација:

 • Nike графика
 • Еластични делови на ракавите и ногавиците
 • Еластичен појас со подесување
 • Дозволено перење во машина за перење
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4 3-4г.
4-
5 4-5г.
5-
6 5-6г.
7 6-7г.
8
8-
9
9-
10
11
12
14
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош