Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas INF DY MM JOG G
adidas INF DY MM JOG G
adidas INF DY MM JOG G
adidas INF DY MM JOG G
adidas INF DY MM JOG G
adidas INF DY MM JOG G
adidas INF DY MM JOG G
adidas INF DY MM JOG G
Детски тренерки
Код на производ:
(GT9477)
adidas

adidas INF DY MM JOG G

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Израдувајте ги вашите малечи со adidas DISNEY MICKEY MOUSE детскиот сет за бебиња. Дизајниран за лесно движење, овој сет ќе им ја обезбеди потребната удобност на вашите девојчиња, за да останат активни во текот на денот. Најпознатиот херој од светот на цртаните филмови на Disney е истакнат на предната страна на дуксерот, додека металните нитни се поставени на рамото, за да ви овозможат брзо и лесно облекување и соблекување. Долниот дел вклучува странични џебови и еластичен, прилагодлив појас. Комплетот е изработен од француски фротир кој ќе ѝм обезбеди мекост и удобност при секое движење. Со купување на овој производ, ја поддржувате кампањата на adidas за одржливото производство на памук. Спецификација: Детски комплет за девојчиња Стандарден крој Дуксер со метални нитни на рамото Еластични делови на ракавите и полите Долен дел со прилагодлив појас Иницијатива за подобар памук Состав: 60% памук, 30% rec. полиестер, 10% рециклирано памучно руно Боја: бела, црвена, црна .
Подетално

Израдувајте ги вашите малечи со adidas DISNEY MICKEY MOUSE детскиот сет за бебиња. Дизајниран за лесно движење, овој сет ќе им ја обезбеди потребната удобност на вашите девојчиња, за да останат активни во текот на денот. Најпознатиот херој од светот на цртаните филмови на Disney е истакнат на предната страна на дуксерот, додека металните нитни се поставени на рамото, за да ви овозможат брзо и лесно облекување и соблекување. Долниот дел вклучува странични џебови и еластичен, прилагодлив појас. Комплетот е изработен од француски фротир кој ќе ѝм обезбеди мекост и удобност при секое движење. Со купување на овој производ, ја поддржувате кампањата на adidas за одржливото производство на памук.

Спецификација:

 • Детски комплет за девојчиња
 • Стандарден крој
 • Дуксер со метални нитни на рамото
 • Еластични делови на ракавите и полите
 • Долен дел со прилагодлив појас
 • Иницијатива за подобар памук
 • Состав: 60% памук, 30% rec. полиестер, 10% рециклирано памучно руно
 • Боја: бела, црвена, црна
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62 2-3м -
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Израдувајте ги вашите малечи со adidas DISNEY MICKEY MOUSE детскиот сет за бебиња. Дизајниран за лесно движење, овој сет ќе им ја обезбеди потребната удобност на вашите девојчиња, за да останат активни во текот на денот. Најпознатиот херој од светот на цртаните филмови на Disney е истакнат на предната страна на дуксерот, додека металните нитни се поставени на рамото, за да ви овозможат брзо и лесно облекување и соблекување. Долниот дел вклучува странични џебови и еластичен, прилагодлив појас. Комплетот е изработен од француски фротир кој ќе ѝм обезбеди мекост и удобност при секое движење. Со купување на овој производ, ја поддржувате кампањата на adidas за одржливото производство на памук.

Спецификација:

 • Детски комплет за девојчиња
 • Стандарден крој
 • Дуксер со метални нитни на рамото
 • Еластични делови на ракавите и полите
 • Долен дел со прилагодлив појас
 • Иницијатива за подобар памук
 • Состав: 60% памук, 30% rec. полиестер, 10% рециклирано памучно руно
 • Боја: бела, црвена, црна
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62 2-3м -
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.590 ДЕН
Заштеда 20%
1.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.550 ДЕН
Заштеда 20%
3.188 ДЕН
Помош