Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN JMBN
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN JMBN
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN JMBN
NIKE JORDAN JDB JUMPMAN JMBN
Детска маица
Код на производ:
(85A739-001)
NIKE

NIKE JORDAN JDB JUMPMAN JMBN

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
763 ДЕН
Заштеда: 327 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • 14 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Jumpman Graphic детската маица за момчиња е репрезент на безвременски стил со класичната и добро познатата графика, која недвосмислено го покажува вашиот фаворит. Логото на Jumpman кое се наоѓа од предната страна јасно покажува кој доминира на теренот. Таа може да се носи за време на тренинг за кошарка или во текот секојдневните училишни активности. Совршено се вклопува во различни стилови и претставува совршен избор на младите надежи за време на активните и динамичните денови. Изработена е од мека памучна ткаенина која овозможува чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Нека доминираат идните надежи за кошарка каде и да се појават во Nike Jordan Jumpman Graphic детската маица. Спецификација: Детска маица за момчиња - lifestyle Стандарден крој Краток ракав Jumpman лого Машинско перење Состав: 100% памук Боја: Бела .
Подетално

Nike Jordan Jumpman Graphic детската маица за момчиња е репрезент на безвременски стил со класичната и добро познатата графика, која недвосмислено го покажува вашиот фаворит. Логото на Jumpman кое се наоѓа од предната страна јасно покажува кој доминира на теренот. Таа може да се носи за време на тренинг за кошарка или во текот секојдневните училишни активности. Совршено се вклопува во различни стилови и претставува совршен избор на младите надежи за време на активните и динамичните денови. Изработена е од мека памучна ткаенина која овозможува чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Нека доминираат идните надежи за кошарка каде и да се појават во Nike Jordan Jumpman Graphic детската маица.

Спецификација:

 • Детска маица за момчиња - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Краток ракав
 • Jumpman лого
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук
 • Боја: Бела
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan Jumpman Graphic детската маица за момчиња е репрезент на безвременски стил со класичната и добро познатата графика, која недвосмислено го покажува вашиот фаворит. Логото на Jumpman кое се наоѓа од предната страна јасно покажува кој доминира на теренот. Таа може да се носи за време на тренинг за кошарка или во текот секојдневните училишни активности. Совршено се вклопува во различни стилови и претставува совршен избор на младите надежи за време на активните и динамичните денови. Изработена е од мека памучна ткаенина која овозможува чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Нека доминираат идните надежи за кошарка каде и да се појават во Nike Jordan Jumpman Graphic детската маица.

Спецификација:

 • Детска маица за момчиња - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Краток ракав
 • Jumpman лого
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук
 • Боја: Бела
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85A738-R78
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85A785-U89
623 ДЕН
Заштеда 30%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85A784-001
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Помош