Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO
Детски дуксер
Код на производ:
(36I198-A9Y)
NIKE

NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PO

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.512 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 3-4г.
 • 4- *
 • 5 4-5г.
 • 5- *
 • 6 5-6г.
 • 7 *
 • 8 *
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • 14 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike CLUB е детски дуксер кој е удобен и лесен. Класичниот дизајн пружа комфор во текот на целиот ден. Изработен е од мек памук и полиестер, кои даваат чувство на мекост и удобност. Познатото брендирање Nike Futura го прави впечатлив и привлечен. Овој дуксер е одличен избор за сите деца кои сакаат опуштен, спортски стил на облекување. Спецификација: Состав: 60% памук, 40% полиестер Дозволено перење во машина за перење .
Подетално

Nike CLUB е детски дуксер кој е удобен и лесен. Класичниот дизајн пружа комфор во текот на целиот ден. Изработен е од мек памук и полиестер, кои даваат чувство на мекост и удобност. Познатото брендирање Nike Futura го прави впечатлив и привлечен. Овој дуксер е одличен избор за сите деца кои сакаат опуштен, спортски стил на облекување.

Спецификација:

 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Дозволено перење во машина за перење
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4 3-4г.
4-
5 4-5г.
5-
6 5-6г.
7
8
8-
9
9-
10
11
12
14
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike CLUB е детски дуксер кој е удобен и лесен. Класичниот дизајн пружа комфор во текот на целиот ден. Изработен е од мек памук и полиестер, кои даваат чувство на мекост и удобност. Познатото брендирање Nike Futura го прави впечатлив и привлечен. Овој дуксер е одличен избор за сите деца кои сакаат опуштен, спортски стил на облекување.

Спецификација:

 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Дозволено перење во машина за перење
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4 3-4г.
4-
5 4-5г.
5-
6 5-6г.
7
8
8-
9
9-
10
11
12
14
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 36E092-G7T
1.095 ДЕН
Заштеда 50%
2.190 ДЕН
Помош