Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
Машки дуксер
Код на производ:
(GT3737)
adidas

adidas M POCKET OH

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.888 ДЕН
Моментална цена
4.888 ДЕН
Цена со попуст
3.910 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SPORTSWEAR е машки дуксер со капуљача произведен од култниот светски бренд. Спорт, работа, пријатели - сè е поврзано едно со друго, а вашата гардероба лесно се вклопува во овие настани. Покрај непобитниот стил, овој дуксер дополнително, со себе носи удобност и комфор. Направен е од Primegreen, рециклирани материјали со високи перформанси, како дел од иницијативата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад на земјата. Облечете го adidas SPORTSWEAR машкиот дуксер и започнете ја динамиката на новиот ден што е пред нас. Спецификација: Машки дуксер - lifestyle Стандарден крој Прилагодлива капуљача Предни џебови Badge of Sport лого Primegreen Состав: 60% рециклиран полиестер, 40% памук двојно ткаење Боја: црна .
Подетално

adidas SPORTSWEAR е машки дуксер со капуљача произведен од култниот светски бренд. Спорт, работа, пријатели - сè е поврзано едно со друго, а вашата гардероба лесно се вклопува во овие настани. Покрај непобитниот стил, овој дуксер дополнително, со себе носи удобност и комфор. Направен е од Primegreen, рециклирани материјали со високи перформанси, како дел од иницијативата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад на земјата. Облечете го adidas SPORTSWEAR машкиот дуксер и започнете ја динамиката на новиот ден што е пред нас.

Спецификација:

 • Машки дуксер - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Предни џебови
 • Badge of Sport лого
 • Primegreen
 • Состав: 60% рециклиран полиестер, 40% памук двојно ткаење
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SPORTSWEAR е машки дуксер со капуљача произведен од култниот светски бренд. Спорт, работа, пријатели - сè е поврзано едно со друго, а вашата гардероба лесно се вклопува во овие настани. Покрај непобитниот стил, овој дуксер дополнително, со себе носи удобност и комфор. Направен е од Primegreen, рециклирани материјали со високи перформанси, како дел од иницијативата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад на земјата. Облечете го adidas SPORTSWEAR машкиот дуксер и започнете ја динамиката на новиот ден што е пред нас.

Спецификација:

 • Машки дуксер - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Предни џебови
 • Badge of Sport лого
 • Primegreen
 • Состав: 60% рециклиран полиестер, 40% памук двојно ткаење
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H21562
2.950 ДЕН
Заштеда 20%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GN1879
3.430 ДЕН
Заштеда 20%
4.288 ДЕН
Помош