Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DD1731-326)
NIKE

NIKE Dri-FIT

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.843 ДЕН
Заштеда: 947 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Не се откажувајте од вашите соништа, она што го правите денес ве прави чекор поблиску до она што сакате да го постигнете утре. Во Nike Dri-FIT долниот дел машки тренерки задолжително превземете ги токму тие чекори. Останете фокусирани на вашите цели и не дозволувајте непријатностите да влијаат на квалитетот на вашиот тренинг. Благодарение на Dri-FIT технологијата која ја апсорбира потта од кожата, ќе бидете пријатно разладени и комфорни. Овој долен дел е изработен од одржливи материјали, користејќи комбинација од органски памук и рециклиран полиестер. Смесата содржи најмалку 10% рециклирани влакна и најмалку 10% органски памучни влакна. Еластичниот појас со прилагодување ќе обезбеди совршено вклопување.Спецификација: Стандарден крој Еластични џебови Странични џебови Технологија Nike Dri-FIT Дозволено перење во машина Состав: 61% памук , 39% полиестер.
Подетално

Не се откажувајте од вашите соништа, она што го правите денес ве прави чекор поблиску до она што сакате да го постигнете утре. Во Nike Dri-FIT долниот дел машки тренерки задолжително превземете ги токму тие чекори. Останете фокусирани на вашите цели и не дозволувајте непријатностите да влијаат на квалитетот на вашиот тренинг. Благодарение на Dri-FIT технологијата која ја апсорбира потта од кожата, ќе бидете пријатно разладени и комфорни. Овој долен дел е изработен од одржливи материјали, користејќи комбинација од органски памук и рециклиран полиестер. Смесата содржи најмалку 10% рециклирани влакна и најмалку 10% органски памучни влакна. Еластичниот појас со прилагодување ќе обезбеди совршено вклопување.
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Еластични џебови
 • Странични џебови
 • Технологија Nike Dri-FIT
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 61% памук , 39% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош