Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas W FI 3B LEGGING
adidas W FI 3B LEGGING
adidas W FI 3B LEGGING
adidas W FI 3B LEGGING
adidas W FI 3B LEGGING
adidas W FI 3B LEGGING
adidas W FI 3B LEGGING
adidas W FI 3B LEGGING
adidas W FI 3B LEGGING
adidas W FI 3B LEGGING
Женски хеланки
Код на производ:
(H24086)
adidas

adidas W FI 3B LEGGING

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS ANIMAL-PRINT се женски хеланки дизајнирани за да ви обезбедат удобност во текот на вашите секојдневни активности. Се одликуваат со прилагодлив крој, удобен полудлабок ремен, и мека и растеглива памучна ткаенина. Животинскиот принт ви носи атрактивен и секогаш модерен изглед кој ќе ја комплетира секоја ваша комбинација. Хеланките се направени од материјали со високи перформанси - Primegreen, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на употребата на пластичниот отпад. Спецификација: Женски хеланки - lifestyle Флексибилен крој Полудлабок еластичен појас Primegreen Состав: 50% памук, 40% рециклиран полиестер, 10% еластин Боја: темно сива, црна .
Подетално

adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS ANIMAL-PRINT се женски хеланки дизајнирани за да ви обезбедат удобност во текот на вашите секојдневни активности. Се одликуваат со прилагодлив крој, удобен полудлабок ремен, и мека и растеглива памучна ткаенина. Животинскиот принт ви носи атрактивен и секогаш модерен изглед кој ќе ја комплетира секоја ваша комбинација. Хеланките се направени од материјали со високи перформанси - Primegreen, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на употребата на пластичниот отпад.

Спецификација:

 • Женски хеланки - lifestyle
 • Флексибилен крој
 • Полудлабок еластичен појас
 • Primegreen
 • Состав: 50% памук, 40% рециклиран полиестер, 10% еластин
 • Боја: темно сива, црна
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS ANIMAL-PRINT се женски хеланки дизајнирани за да ви обезбедат удобност во текот на вашите секојдневни активности. Се одликуваат со прилагодлив крој, удобен полудлабок ремен, и мека и растеглива памучна ткаенина. Животинскиот принт ви носи атрактивен и секогаш модерен изглед кој ќе ја комплетира секоја ваша комбинација. Хеланките се направени од материјали со високи перформанси - Primegreen, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на употребата на пластичниот отпад.

Спецификација:

 • Женски хеланки - lifestyle
 • Флексибилен крој
 • Полудлабок еластичен појас
 • Primegreen
 • Состав: 50% памук, 40% рециклиран полиестер, 10% еластин
 • Боја: темно сива, црна
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.230 ДЕН
Заштеда 20%
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.350 ДЕН
Заштеда 20%
1.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Помош