Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE M NSW SPE+ FT JGGR M FTA
NIKE M NSW SPE+ FT JGGR M FTA
NIKE M NSW SPE+ FT JGGR M FTA
NIKE M NSW SPE+ FT JGGR M FTA
NIKE M NSW SPE+ FT JGGR M FTA
NIKE M NSW SPE+ FT JGGR M FTA
NIKE M NSW SPE+ FT JGGR M FTA
NIKE M NSW SPE+ FT JGGR M FTA
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DD4676-063)
NIKE

NIKE M NSW SPE+ FT JGGR M FTA

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essentials машкиот долен дел тренерки даваат свеж изглед на наследството на Futura преку впечатливата графика. Извезена на мека француски фротир, оваа графика додава текстура и разновидност на бои, кои совршено се вклопуваат со вашите омилени патики. Опуштениот крој, ви носи удобност и ѝм дава на овој долен дел тренерки спортски изглед. Еластичниот појас и адаптибилната врвка ви дозволуваат да ги прилагодите на вашата силуета, додека страничните џебови се сигурно место за вашите ситници. Изработени се од мека ткаенина богата со памук, која овозможува чувство на удобност и комфор при целодневните активности. Облечете ги Nike Sportswear Essentials машкиот долен дел тренеркии бидете подготвени за спонтаните настани во денот што ве чека. Спецификација: Машки долен дел тренерки– lifestyle Стандарден крој Адаптибилен еластичен појас Странични џебови Futura графика Swoosh лого Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Essentials машкиот долен дел тренерки даваат свеж изглед на наследството на Futura преку впечатливата графика. Извезена на мека француски фротир, оваа графика додава текстура и разновидност на бои, кои совршено се вклопуваат со вашите омилени патики. Опуштениот крој, ви носи удобност и ѝм дава на овој долен дел тренерки спортски изглед. Еластичниот појас и адаптибилната врвка ви дозволуваат да ги прилагодите на вашата силуета, додека страничните џебови се сигурно место за вашите ситници. Изработени се од мека ткаенина богата со памук, која овозможува чувство на удобност и комфор при целодневните активности. Облечете ги Nike Sportswear Essentials машкиот долен дел тренеркии бидете подготвени за спонтаните настани во денот што ве чека.

Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки– lifestyle
 • Стандарден крој
 • Адаптибилен еластичен појас
 • Странични џебови
 • Futura графика
 • Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Essentials машкиот долен дел тренерки даваат свеж изглед на наследството на Futura преку впечатливата графика. Извезена на мека француски фротир, оваа графика додава текстура и разновидност на бои, кои совршено се вклопуваат со вашите омилени патики. Опуштениот крој, ви носи удобност и ѝм дава на овој долен дел тренерки спортски изглед. Еластичниот појас и адаптибилната врвка ви дозволуваат да ги прилагодите на вашата силуета, додека страничните џебови се сигурно место за вашите ситници. Изработени се од мека ткаенина богата со памук, која овозможува чувство на удобност и комфор при целодневните активности. Облечете ги Nike Sportswear Essentials машкиот долен дел тренеркии бидете подготвени за спонтаните настани во денот што ве чека.

Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки– lifestyle
 • Стандарден крој
 • Адаптибилен еластичен појас
 • Странични џебови
 • Futura графика
 • Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош