Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
Женски маици со долги ракави
Код на производ:
(DD5031-814)
NIKE

NIKE Sportswear Icon Clash

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.073 ДЕН
Заштеда: 1.317 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Надополнете го вашиот омилен изглед со Nike Sportswear Icon Clash женскиот дуксер и чувствувајте се удобно во текот на целиот ден. Опуштениот крој и лежерниот изглед го прават совршен за комбинирање со различни стилови. Можете да го носите на опуштени градски забави или за време на секојдневните активности. Мекиот француски фротир со патент и предимензионираното Swoosh лого со пепито шара на задната страна, ви гарантира дека ќе бидете забележани каде ѝ да се појавите. Ребрестите детали на работ и ракавите го даваат последниот печат и препознатливиот спортски изглед. Влезете во градската авантура со Nike Sportswear Icon Clash женски дуксер. Спецификација: Женски дуксер - lifestyle Опуштен крој ½ патент Еластични делови на ракавите и околу половината Swoosh лого Машинско перење Состав: 52% памук, 30% вискоза, 18% полиестер .
Подетално

Надополнете го вашиот омилен изглед со Nike Sportswear Icon Clash женскиот дуксер и чувствувајте се удобно во текот на целиот ден. Опуштениот крој и лежерниот изглед го прават совршен за комбинирање со различни стилови. Можете да го носите на опуштени градски забави или за време на секојдневните активности. Мекиот француски фротир со патент и предимензионираното Swoosh лого со пепито шара на задната страна, ви гарантира дека ќе бидете забележани каде ѝ да се појавите. Ребрестите детали на работ и ракавите го даваат последниот печат и препознатливиот спортски изглед. Влезете во градската авантура со Nike Sportswear Icon Clash женски дуксер.

Спецификација:

 • Женски дуксер - lifestyle
 • Опуштен крој
 • ½ патент
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Состав: 52% памук, 30% вискоза, 18% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Надополнете го вашиот омилен изглед со Nike Sportswear Icon Clash женскиот дуксер и чувствувајте се удобно во текот на целиот ден. Опуштениот крој и лежерниот изглед го прават совршен за комбинирање со различни стилови. Можете да го носите на опуштени градски забави или за време на секојдневните активности. Мекиот француски фротир со патент и предимензионираното Swoosh лого со пепито шара на задната страна, ви гарантира дека ќе бидете забележани каде ѝ да се појавите. Ребрестите детали на работ и ракавите го даваат последниот печат и препознатливиот спортски изглед. Влезете во градската авантура со Nike Sportswear Icon Clash женски дуксер.

Спецификација:

 • Женски дуксер - lifestyle
 • Опуштен крој
 • ½ патент
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Состав: 52% памук, 30% вискоза, 18% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош