Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PANT
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PANT
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PANT
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PANT
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PANT
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PANT
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PANT
NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PANT
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(86H477-023)
NIKE

NIKE NKN CLUB HBR FRENCH TERRY PANT

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.183 ДЕН
Заштеда: 507 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 3-4г.
 • 4- *
 • 5 4-5г.
 • 5- *
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 *
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • 14 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Club се детски lifestyle долен тренерки за деца, кои се дизајнирани за удобност и комфор. Пружа долготрајна пријатност во контакт со кожата. Класичниот спортски дизајн го изразува спортскиот дух на јуниорите. Изработени се од мешавина на врвен памук и полиестер, кои даваат чувство на мекост и удобност. Познатото лого на Nike Futura на ногата ги прави впечатливи и привлечни. Овој долен дел тренерки е одличен избор за сите деца кои преферираат опуштен, спортски стил на облекување. Практични се, што ѝм овозможува да ги носат во текот на целиот ден. Спецификација: Класичен крој Ребрести делови на ногавиците и прилагодлив, растеглив појас Состав: 60% памук, 40% полиестер – француски фротир Дозволено перење во машина за перење .
Подетално

Nike Club се детски lifestyle долен тренерки за деца, кои се дизајнирани за удобност и комфор. Пружа долготрајна пријатност во контакт со кожата. Класичниот спортски дизајн го изразува спортскиот дух на јуниорите. Изработени се од мешавина на врвен памук и полиестер, кои даваат чувство на мекост и удобност. Познатото лого на Nike Futura на ногата ги прави впечатливи и привлечни. Овој долен дел тренерки е одличен избор за сите деца кои преферираат опуштен, спортски стил на облекување. Практични се, што ѝм овозможува да ги носат во текот на целиот ден.

Спецификација:

 • Класичен крој
 • Ребрести делови на ногавиците и прилагодлив, растеглив појас
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер – француски фротир
 • Дозволено перење во машина за перење
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4 3-4г.
4-
5 4-5г.
5-
6 5-6г.
7 6-7г.
8
8-
9
9-
10
11
12
14
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Club се детски lifestyle долен тренерки за деца, кои се дизајнирани за удобност и комфор. Пружа долготрајна пријатност во контакт со кожата. Класичниот спортски дизајн го изразува спортскиот дух на јуниорите. Изработени се од мешавина на врвен памук и полиестер, кои даваат чувство на мекост и удобност. Познатото лого на Nike Futura на ногата ги прави впечатливи и привлечни. Овој долен дел тренерки е одличен избор за сите деца кои преферираат опуштен, спортски стил на облекување. Практични се, што ѝм овозможува да ги носат во текот на целиот ден.

Спецификација:

 • Класичен крој
 • Ребрести делови на ногавиците и прилагодлив, растеглив појас
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер – француски фротир
 • Дозволено перење во машина за перење
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4 3-4г.
4-
5 4-5г.
5-
6 5-6г.
7 6-7г.
8
8-
9
9-
10
11
12
14
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike NKB GLOW COLOR BLOCKED PANT е долен дел тренерки за момчиња со класичен спортски с...
1.672 ДЕН
Заштеда 20%
2.090 ДЕН
Помош