Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE U NK DF TEE DB TRAIL SSNL
NIKE U NK DF TEE DB TRAIL SSNL
NIKE U NK DF TEE DB TRAIL SSNL
NIKE U NK DF TEE DB TRAIL SSNL
NIKE U NK DF TEE DB TRAIL SSNL
NIKE U NK DF TEE DB TRAIL SSNL
NIKE U NK DF TEE DB TRAIL SSNL
NIKE U NK DF TEE DB TRAIL SSNL
Машка маица за трчање
Код на производ:
(DD4464-010)
NIKE

NIKE U NK DF TEE DB TRAIL SSNL

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.492 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike ви носи удобност во Nike Dri-FIT машка маица за трчање. Изработена е од мека ткаенина што ќе ви овозможи да се чувствувате удобно и суво за време на најинтензивните делови. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Моќната графика и Swoosh логото го надополнуваат спортскиот изглед на оваа маица и го нагласуваат богатото наследство на Nike. Станете дел од нашиот тим со Dri-FIT машката маица за трчање и тргнете во акција. Спецификација: Машка маица - трчање Стандарден крој Кратки ракави Ребреста крагна Технологија Dri-FIT Машинско перење Состав: 75% полиестер, 13% памук, 12% вискоза .
Подетално

Nike ви носи удобност во Nike Dri-FIT машка маица за трчање. Изработена е од мека ткаенина што ќе ви овозможи да се чувствувате удобно и суво за време на најинтензивните делови. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Моќната графика и Swoosh логото го надополнуваат спортскиот изглед на оваа маица и го нагласуваат богатото наследство на Nike. Станете дел од нашиот тим со Dri-FIT машката маица за трчање и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Машка маица - трчање
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Ребреста крагна
 • Технологија Dri-FIT
 • Машинско перење
 • Состав: 75% полиестер, 13% памук, 12% вискоза
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike ви носи удобност во Nike Dri-FIT машка маица за трчање. Изработена е од мека ткаенина што ќе ви овозможи да се чувствувате удобно и суво за време на најинтензивните делови. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Моќната графика и Swoosh логото го надополнуваат спортскиот изглед на оваа маица и го нагласуваат богатото наследство на Nike. Станете дел од нашиот тим со Dri-FIT машката маица за трчање и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Машка маица - трчање
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Ребреста крагна
 • Технологија Dri-FIT
 • Машинско перење
 • Состав: 75% полиестер, 13% памук, 12% вискоза
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош