Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas CITY JUNGLE CAMO EVERYDAY
adidas CITY JUNGLE CAMO EVERYDAY
adidas CITY JUNGLE CAMO EVERYDAY
adidas CITY JUNGLE CAMO EVERYDAY
adidas CITY JUNGLE CAMO EVERYDAY
adidas CITY JUNGLE CAMO EVERYDAY
adidas CITY JUNGLE CAMO EVERYDAY
adidas CITY JUNGLE CAMO EVERYDAY
adidas CITY JUNGLE CAMO EVERYDAY
adidas CITY JUNGLE CAMO EVERYDAY
Машка маица
Код на производ:
(H61589)
adidas

adidas CITY JUNGLE CAMO EVERYDAY

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Внесете го урбаниот пулс во вашиот град со adidas PAISLEY EVERYDAY машката маица за тренинг. Дизајнирана да одговара на ритамот на градските улици, оваа маица ви носи неочекувана доза на стил. Нејзините перформанси се прилагодени на сите видови на тренинзи, од лесен до интензивен и динамичен. Techfit кројот се адаптира на секое ваше движење, додека AEROREADY технологијата за регулација на пот ве одржува свежи и суви. Издолжениот заден раб на маицата обезбедува сигурно покривање токму тогаш кога ви е најпотребно. Подигнете ја вашата секојдневна рутина на тренинг на повисоко ниво со аdidas PAISLEY EVERYDAY маица за тренинг. Спецификација: Машка маица за тренинг Регуларен крој / Techfit Издолжен заден раб AEROREADY технологија Состав: 100% рециклиран полиестер Боја: зелена .
Подетално

Внесете го урбаниот пулс во вашиот град со adidas PAISLEY EVERYDAY машката маица за тренинг. Дизајнирана да одговара на ритамот на градските улици, оваа маица ви носи неочекувана доза на стил. Нејзините перформанси се прилагодени на сите видови на тренинзи, од лесен до интензивен и динамичен. Techfit кројот се адаптира на секое ваше движење, додека AEROREADY технологијата за регулација на пот ве одржува свежи и суви. Издолжениот заден раб на маицата обезбедува сигурно покривање токму тогаш кога ви е најпотребно. Подигнете ја вашата секојдневна рутина на тренинг на повисоко ниво со аdidas PAISLEY EVERYDAY маица за тренинг.

Спецификација:

 • Машка маица за тренинг
 • Регуларен крој / Techfit
 • Издолжен заден раб
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: зелена
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Внесете го урбаниот пулс во вашиот град со adidas PAISLEY EVERYDAY машката маица за тренинг. Дизајнирана да одговара на ритамот на градските улици, оваа маица ви носи неочекувана доза на стил. Нејзините перформанси се прилагодени на сите видови на тренинзи, од лесен до интензивен и динамичен. Techfit кројот се адаптира на секое ваше движење, додека AEROREADY технологијата за регулација на пот ве одржува свежи и суви. Издолжениот заден раб на маицата обезбедува сигурно покривање токму тогаш кога ви е најпотребно. Подигнете ја вашата секојдневна рутина на тренинг на повисоко ниво со аdidas PAISLEY EVERYDAY маица за тренинг.

Спецификација:

 • Машка маица за тренинг
 • Регуларен крој / Techfit
 • Издолжен заден раб
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: зелена
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GR9679
1.435 ДЕН
Заштеда 15%
1.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош