Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas W AGR WIW IN
adidas W AGR WIW IN
adidas W AGR WIW IN
adidas W AGR WIW IN
adidas W AGR WIW IN
adidas W AGR WIW IN
adidas W AGR WIW IN
adidas W AGR WIW IN
adidas W AGR WIW IN
adidas W AGR WIW IN
Женски шушкавец за трчање
Код на производ:
(GP1976)
adidas

adidas W AGR WIW IN

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
11.088 ДЕН
Моментална цена
11.088 ДЕН
Моментална цена
11.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas AGRAVIC WINDWAVE PRO е женска јакна – шушкавец за трчање, trail и разни други спортски активности, која ќе ви овозможи вистинска заштита од ветер и дожд. Мрежестата постава овозможува оптимална циркулација на воздух, додека надворешноста ве штити од ветер и дожд. Шушкавецот е направен од Primeblue технологија од Primegreen материјал и содржи 100% рециклиран полиестер. На тој начин adidas ја штити нашата планета. Не дозволувајте дождот да ве спречи и да ви го уништи тренингот, само облечете го аdidas AGRAVIC WINDWAVE PRO женскиот шушкавец и тргнете кон нови цели. Спецификација: Патент Мрежеста постава adidas лого на градите Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер Боја: бела .
Подетално

adidas AGRAVIC WINDWAVE PRO е женска јакна – шушкавец за трчање, trail и разни други спортски активности, која ќе ви овозможи вистинска заштита од ветер и дожд. Мрежестата постава овозможува оптимална циркулација на воздух, додека надворешноста ве штити од ветер и дожд. Шушкавецот е направен од Primeblue технологија од Primegreen материјал и содржи 100% рециклиран полиестер. На тој начин adidas ја штити нашата планета. Не дозволувајте дождот да ве спречи и да ви го уништи тренингот, само облечете го аdidas AGRAVIC WINDWAVE PRO женскиот шушкавец и тргнете кон нови цели.

Спецификација:

 • Патент
 • Мрежеста постава
 • adidas лого на градите
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: бела
Карактеристика Вредност
Категорија Шушкавец
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas AGRAVIC WINDWAVE PRO е женска јакна – шушкавец за трчање, trail и разни други спортски активности, која ќе ви овозможи вистинска заштита од ветер и дожд. Мрежестата постава овозможува оптимална циркулација на воздух, додека надворешноста ве штити од ветер и дожд. Шушкавецот е направен од Primeblue технологија од Primegreen материјал и содржи 100% рециклиран полиестер. На тој начин adidas ја штити нашата планета. Не дозволувајте дождот да ве спречи и да ви го уништи тренингот, само облечете го аdidas AGRAVIC WINDWAVE PRO женскиот шушкавец и тргнете кон нови цели.

Спецификација:

 • Патент
 • Мрежеста постава
 • adidas лого на градите
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: бела
Карактеристика Вредност
Категорија Шушкавец
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош