Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(DD6886-084)
NIKE

NIKE Dri-FIT

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.393 ДЕН
Заштеда: 597 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 1X *
  • 2X *
  • 3X *
  • 2XS *
  • XS XS
  • YSM *
  • SM *
  • S S
  • YMD *
  • MD *
  • M M
  • YLG *
  • YXL *
  • LG *
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
  • 3XL 3XL
  • 4XL 4XL
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT машката маица за тренинг со кратки ракави се одликува со препознатливиот камуфлажен дезен. Изработена е од исклучително удобен и пријатен материјал кој ќе ви овозможи комфор и слободно движење. Оваа машка маица со кратки ракави е посебна по тоа што е исклучително лесна и изработена од материјал кој ги регулира непријатните миризби, и ви помага да се чувствувате свежо за време на тренингот. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Станете дел од нашиот тим со Dri-FIT машка маица и тргнете во акција. Спецификација: Машка маица - тренинг Стандарден крој Кратки ракави Dri-FIT технологија Камуфлажен дезен Nike брендирање Машинско перење Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Dri-FIT машката маица за тренинг со кратки ракави се одликува со препознатливиот камуфлажен дезен. Изработена е од исклучително удобен и пријатен материјал кој ќе ви овозможи комфор и слободно движење. Оваа машка маица со кратки ракави е посебна по тоа што е исклучително лесна и изработена од материјал кој ги регулира непријатните миризби, и ви помага да се чувствувате свежо за време на тренингот. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Станете дел од нашиот тим со Dri-FIT машка маица и тргнете во акција.

Спецификација:

  • Машка маица - тренинг
  • Стандарден крој
  • Кратки ракави
  • Dri-FIT технологија
  • Камуфлажен дезен
  • Nike брендирање
  • Машинско перење
  • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Dri-FIT машката маица за тренинг со кратки ракави се одликува со препознатливиот камуфлажен дезен. Изработена е од исклучително удобен и пријатен материјал кој ќе ви овозможи комфор и слободно движење. Оваа машка маица со кратки ракави е посебна по тоа што е исклучително лесна и изработена од материјал кој ги регулира непријатните миризби, и ви помага да се чувствувате свежо за време на тренингот. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Станете дел од нашиот тим со Dri-FIT машка маица и тргнете во акција.

Спецификација:

  • Машка маица - тренинг
  • Стандарден крој
  • Кратки ракави
  • Dri-FIT технологија
  • Камуфлажен дезен
  • Nike брендирање
  • Машинско перење
  • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош