Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
Код на производ:
(BV2666-736)
NIKE

NIKE Sportswear Club

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club е машки lifestyle дуксер, парче гардероба што ќе сакате да го носите секој ден. Овој дуксер може да се носи во секоја прилика и во најразлични комбинации. Изработен е од исклучително мек материјал кој ќе ѝ одговара на вашата кожа и ќе ви даде максимална удобност. Ребрестото зајакнување на крагната и еластичните делови на ракавите и струкот ќе го држат дуксерот на свое место додека сте во движење. Носете го Nike Sportswear Club машкиот lifestyle дуксер и изгледаје убаво во текот на целиот ден. СПЕЦИФИКАЦИЈА: Ребресто зајакнување на крагната Еластични делови на ракавите и струкот Nike лого на градите Состав: 85% памук, 15% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Club е машки lifestyle дуксер, парче гардероба што ќе сакате да го носите секој ден. Овој дуксер може да се носи во секоја прилика и во најразлични комбинации. Изработен е од исклучително мек материјал кој ќе ѝ одговара на вашата кожа и ќе ви даде максимална удобност. Ребрестото зајакнување на крагната и еластичните делови на ракавите и струкот ќе го држат дуксерот на свое место додека сте во движење. Носете го Nike Sportswear Club машкиот lifestyle дуксер и изгледаје убаво во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 • Ребресто зајакнување на крагната
 • Еластични делови на ракавите и струкот
 • Nike лого на градите
 • Состав: 85% памук, 15% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Club е машки lifestyle дуксер, парче гардероба што ќе сакате да го носите секој ден. Овој дуксер може да се носи во секоја прилика и во најразлични комбинации. Изработен е од исклучително мек материјал кој ќе ѝ одговара на вашата кожа и ќе ви даде максимална удобност. Ребрестото зајакнување на крагната и еластичните делови на ракавите и струкот ќе го држат дуксерот на свое место додека сте во движење. Носете го Nike Sportswear Club машкиот lifestyle дуксер и изгледаје убаво во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 • Ребресто зајакнување на крагната
 • Еластични делови на ракавите и струкот
 • Nike лого на градите
 • Состав: 85% памук, 15% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош