Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE M NK DF MILER TOP SS
NIKE M NK DF MILER TOP SS
NIKE M NK DF MILER TOP SS
NIKE M NK DF MILER TOP SS
NIKE M NK DF MILER TOP SS
NIKE M NK DF MILER TOP SS
NIKE M NK DF MILER TOP SS
NIKE M NK DF MILER TOP SS
Машка маица за трчање
Код на производ:
(CU5992-702)
NIKE

NIKE M NK DF MILER TOP SS

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.672 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Miller е машка маица за трчање со кратки ракави од колекцијата Wild Runn. Изработена е од рециклиран полиестер и обезбедува совршена удобност. Материјалот со Dri-FIT технологија ја отстранува влагата од кожата, па дури и за време на најинтензивните тренинзи се чувствувате суво, удобно и фокусирано на вашата цел. Интересните Nike графики ја истакнуваат вашата спортска посветеност и тркачка страст. Флуоресцентните елементи овозможуваат побезбедно трчање ноќе. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Редовен крој Dri-FIT технологија за отстранување на пот Флуоресцентни детали Машинско перење Материјал: 100% полиестер Големина: XS - 2XL .
Подетално

Nike Dri-FIT Miller е машка маица за трчање со кратки ракави од колекцијата Wild Runn. Изработена е од рециклиран полиестер и обезбедува совршена удобност. Материјалот со Dri-FIT технологија ја отстранува влагата од кожата, па дури и за време на најинтензивните тренинзи се чувствувате суво, удобно и фокусирано на вашата цел. Интересните Nike графики ја истакнуваат вашата спортска посветеност и тркачка страст. Флуоресцентните елементи овозможуваат побезбедно трчање ноќе.

Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Редовен крој
 • Dri-FIT технологија за отстранување на пот
 • Флуоресцентни детали
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% полиестер
 • Големина: XS - 2XL
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Dri-FIT Miller е машка маица за трчање со кратки ракави од колекцијата Wild Runn. Изработена е од рециклиран полиестер и обезбедува совршена удобност. Материјалот со Dri-FIT технологија ја отстранува влагата од кожата, па дури и за време на најинтензивните тренинзи се чувствувате суво, удобно и фокусирано на вашата цел. Интересните Nike графики ја истакнуваат вашата спортска посветеност и тркачка страст. Флуоресцентните елементи овозможуваат побезбедно трчање ноќе.

Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Редовен крој
 • Dri-FIT технологија за отстранување на пот
 • Флуоресцентни детали
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% полиестер
 • Големина: XS - 2XL
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош