Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE JORDAN JDB JORDAN 2 FER JACKET
NIKE JORDAN JDB JORDAN 2 FER JACKET
NIKE JORDAN JDB JORDAN 2 FER JACKET
NIKE JORDAN JDB JORDAN 2 FER JACKET
NIKE JORDAN JDB JORDAN 2 FER JACKET
NIKE JORDAN JDB JORDAN 2 FER JACKET
Детска јакна
Код на производ:
(95A625-693)
NIKE

NIKE JORDAN JDB JORDAN 2 FER JACKET

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Цена со попуст
3.192 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan JORDAN 2 е детска јакна со капуљача во која вашите деца ќе уживаат во текот студените денови. Горниот слој е изработен од квалитетен и многу издржлив материјал а одвнатре јакната е обложена со мек и топол материјал кој ќе ѝм пружи заштита и топлина. Моделот има патент низ целата должина, капуљача и џебови. Препознатливото Jordan Jumpman логото ја покажува љубовта кон брендот. Спецификација: Детска јакна со капуљача Патент низ целата должина Мека и топла внатрешна постава .
Подетално

Nike Jordan JORDAN 2 е детска јакна со капуљача во која вашите деца ќе уживаат во текот студените денови. Горниот слој е изработен од квалитетен и многу издржлив материјал а одвнатре јакната е обложена со мек и топол материјал кој ќе ѝм пружи заштита и топлина. Моделот има патент низ целата должина, капуљача и џебови. Препознатливото Jordan Jumpman логото ја покажува љубовта кон брендот.

Спецификација:

 • Детска јакна со капуљача
 • Патент низ целата должина
 • Мека и топла внатрешна постава
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan JORDAN 2 е детска јакна со капуљача во која вашите деца ќе уживаат во текот студените денови. Горниот слој е изработен од квалитетен и многу издржлив материјал а одвнатре јакната е обложена со мек и топол материјал кој ќе ѝм пружи заштита и топлина. Моделот има патент низ целата должина, капуљача и џебови. Препознатливото Jordan Jumpman логото ја покажува љубовта кон брендот.

Спецификација:

 • Детска јакна со капуљача
 • Патент низ целата должина
 • Мека и топла внатрешна постава
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош