Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE JORDAN JDG COLOR OUTSIDE THE LINES LE
NIKE JORDAN JDG COLOR OUTSIDE THE LINES LE
NIKE JORDAN JDG COLOR OUTSIDE THE LINES LE
NIKE JORDAN JDG COLOR OUTSIDE THE LINES LE
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(45A814-023)
NIKE

NIKE JORDAN JDG COLOR OUTSIDE THE LINES LE

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Еластични и меки, детските хеланки Nike Jordan Color Outside The Lines за девојчиња го следат секое нејзино движење. Високиот струк и целосната должина на ногавиците даваат одлична покриеност, додека еластичниот појас во боја, кој се прилепува на телото, нуди совршено вклопување и удобно чувство на кожата. Логото Jordan Jumpman го заокружува целиот изгледот. Спецификација: Висок струк Еластичен појас Материјал: 95% памук, 5% еластин Боја: Црна .
Подетално

Еластични и меки, детските хеланки Nike Jordan Color Outside The Lines за девојчиња го следат секое нејзино движење. Високиот струк и целосната должина на ногавиците даваат одлична покриеност, додека еластичниот појас во боја, кој се прилепува на телото, нуди совршено вклопување и удобно чувство на кожата. Логото Jordan Jumpman го заокружува целиот изгледот.

Спецификација:

 • Висок струк
 • Еластичен појас
 • Материјал: 95% памук, 5% еластин
 • Боја: Црна
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Еластични и меки, детските хеланки Nike Jordan Color Outside The Lines за девојчиња го следат секое нејзино движење. Високиот струк и целосната должина на ногавиците даваат одлична покриеност, додека еластичниот појас во боја, кој се прилепува на телото, нуди совршено вклопување и удобно чувство на кожата. Логото Jordan Jumpman го заокружува целиот изгледот.

Спецификација:

 • Висок струк
 • Еластичен појас
 • Материјал: 95% памук, 5% еластин
 • Боја: Црна
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош