Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NKB G4G FT BLOCKED HOODIE
NIKE NKB G4G FT BLOCKED HOODIE
NIKE NKB G4G FT BLOCKED HOODIE
NIKE NKB G4G FT BLOCKED HOODIE
NIKE NKB G4G FT BLOCKED HOODIE
NIKE NKB G4G FT BLOCKED HOODIE
NIKE NKB G4G FT BLOCKED HOODIE
NIKE NKB G4G FT BLOCKED HOODIE
Детски дуксер
Код на производ:
(86H975-C6L)
NIKE

NIKE NKB G4G FT BLOCKED HOODIE

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • 14 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Futura Bolt е детски дуксер со капуљача изработен од француски фротир. Обезбедете му го најдоброто на вашето момче - дајте му топло чувство со кул изглед во овој Nike дуксер. Дуксерот има долги, широки ракави и опуштен крој. Класичните додатоци се тука - кенгур џебовите за сите нивни ситници и ребрести делови на ракавите и околу половината кои не дозволуваат топлината да го напушти нивното тело. Панелите во боја и Futura логото ја разбиваат едноличноста, а француски фротир дава совршено мазно чувство однадвор и фина текстура одвнатре, но пред се совршена топлина. Спецификација: Детски дуксер со капуљача Ребрести делови на ракавите и околу половината Машинско перење Материјал: 60% памук / 40% полиестер .
Подетално

Nike Futura Bolt е детски дуксер со капуљача изработен од француски фротир. Обезбедете му го најдоброто на вашето момче - дајте му топло чувство со кул изглед во овој Nike дуксер. Дуксерот има долги, широки ракави и опуштен крој. Класичните додатоци се тука - кенгур џебовите за сите нивни ситници и ребрести делови на ракавите и околу половината кои не дозволуваат топлината да го напушти нивното тело. Панелите во боја и Futura логото ја разбиваат едноличноста, а француски фротир дава совршено мазно чувство однадвор и фина текстура одвнатре, но пред се совршена топлина.

Спецификација:

 • Детски дуксер со капуљача
 • Ребрести делови на ракавите и околу половината
 • Машинско перење
 • Материјал: 60% памук / 40% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Futura Bolt е детски дуксер со капуљача изработен од француски фротир. Обезбедете му го најдоброто на вашето момче - дајте му топло чувство со кул изглед во овој Nike дуксер. Дуксерот има долги, широки ракави и опуштен крој. Класичните додатоци се тука - кенгур џебовите за сите нивни ситници и ребрести делови на ракавите и околу половината кои не дозволуваат топлината да го напушти нивното тело. Панелите во боја и Futura логото ја разбиваат едноличноста, а француски фротир дава совршено мазно чувство однадвор и фина текстура одвнатре, но пред се совршена топлина.

Спецификација:

 • Детски дуксер со капуљача
 • Ребрести делови на ракавите и околу половината
 • Машинско перење
 • Материјал: 60% памук / 40% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 86I198-U10
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 86H489-GEH
1.192 ДЕН
Заштеда 20%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 86I159-U10
1.867 ДЕН
Заштеда 25%
2.490 ДЕН
Помош