Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas I GRAPH JOG FT
adidas I GRAPH JOG FT
adidas I GRAPH JOG FT
adidas I GRAPH JOG FT
adidas I GRAPH JOG FT
adidas I GRAPH JOG FT
adidas I GRAPH JOG FT
adidas I GRAPH JOG FT
adidas I GRAPH JOG FT
adidas I GRAPH JOG FT
Код на производ:
(ED1173)
adidas

adidas I GRAPH JOG FT

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 62 2-3м -
  • 68 3-6м -
  • 74 6-9м -
  • 80 9-12м -
  • 86 12-18м -
  • 92 18-24м -
  • 98 2-3г. -
  • 104 3-4г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62 2-3м -
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62 2-3м -
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Shiny Jogger Set се детски тренерки со необичен дизајн кој внесува забава во сек...
1.866 ДЕН
Заштеда 25%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas I MH LOG JOG FL uniseks тренерките за деца се доказ дека спортот не е само за во...
1.322 ДЕН
Заштеда 30%
1.888 ДЕН
Помош