Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Liverpool FC AWF Graphic Soccer
NIKE Liverpool FC AWF Graphic Soccer
NIKE Liverpool FC AWF Graphic Soccer
NIKE Liverpool FC AWF Graphic Soccer
NIKE Liverpool FC AWF Graphic Soccer
NIKE Liverpool FC AWF Graphic Soccer
NIKE Liverpool FC AWF Graphic Soccer
NIKE Liverpool FC AWF Graphic Soccer
Машка јакна
Код на производ:
(DA9762-010)
NIKE

NIKE Liverpool FC AWF Graphic Soccer

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Зачувајте во листата на желби
Nike Liverpool FC AWF Graphic Soccer е машка јакна за фудбал која обезбедува лесна заштита од дожд. Оваа јакна со прилагодлива капуљача ве покрива со својот воздушен и издржлив слој ткаенина кога тренирате или се подготвувате да започнете натпревар. Материјалот е лесен и има водоотпорна завршница која ви овоозможува да останете суви и комфорни во текот на дождливите денови. Моделот има стандарден крој, со продолжен заден раб, патент низ целата должина и странични џебови со патент. Предниот дел на јакната го краси црвениот амблем на Ливерпул, поради кој на сите ќе им биде јасно за кој тим навивате. Спецификација: Машка јакна со капуљача - фудбал, lifestyle Стандарден крој Странични џебови со патент Дозволено перење во машина Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Liverpool FC AWF Graphic Soccer е машка јакна за фудбал која обезбедува лесна заштита од дожд. Оваа јакна со прилагодлива капуљача ве покрива со својот воздушен и издржлив слој ткаенина кога тренирате или се подготвувате да започнете натпревар. Материјалот е лесен и има водоотпорна завршница која ви овоозможува да останете суви и комфорни во текот на дождливите денови. Моделот има стандарден крој, со продолжен заден раб, патент низ целата должина и странични џебови со патент. Предниот дел на јакната го краси црвениот амблем на Ливерпул, поради кој на сите ќе им биде јасно за кој тим навивате.

Спецификација:

 • Машка јакна со капуљача - фудбал, lifestyle
 • Стандарден крој
 • Странични џебови со патент
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош