Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Yoga
NIKE Yoga
NIKE Yoga
NIKE Yoga
NIKE Yoga
NIKE Yoga
NIKE Yoga
NIKE Yoga
NIKE Yoga
NIKE Yoga
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DC5267-010)
NIKE

NIKE Yoga

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.543 ДЕН
Заштеда: 847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Yoga се женски долен дел тренерки за јога, тренерка кој ќе ви обезбеди непречена слобода на движење и максимална удобност. Изработен е од лесна прозрачна ткаенина и содржи најмалку 50% рециклирани материјали. Меката памучна ткаенина ќе ви даде максимална удобност, без оглед на интензитетот и динамиката на вашите активности. Еластичниот појас можете да го прилагодите по ваш вкус, така што тренерката ќе остане на своето место додека вежбате. Спецификација: Должина 7/8 Состав: 75% полиестер, 25% памук Широк крој Цебови Машинско перење.
Подетално

Nike Yoga се женски долен дел тренерки за јога, тренерка кој ќе ви обезбеди непречена слобода на движење и максимална удобност. Изработен е од лесна прозрачна ткаенина и содржи најмалку 50% рециклирани материјали. Меката памучна ткаенина ќе ви даде максимална удобност, без оглед на интензитетот и динамиката на вашите активности. Еластичниот појас можете да го прилагодите по ваш вкус, така што тренерката ќе остане на своето место додека вежбате.
Спецификација:

 • Должина 7/8
 • Состав: 75% полиестер, 25% памук
 • Широк крој
 • Цебови
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош