Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Basker Performance
CHAMPION Basker Performance
CHAMPION Basker Performance
CHAMPION Basker Performance
CHAMPION Basker Performance
CHAMPION Basker Performance
CHAMPION Basker Performance
CHAMPION Basker Performance
Машки шорцеви
Код на производ:
(CHA203M231-01)
CHAMPION

CHAMPION Basker Performance

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion BASKET PERFORMANCE е машка маица за кошарка која одговара на сите предизвици под обрачите. Се одликува со стандарден спортски крој со V израз. Носете ја пред натпреварот, за време на истегнувањето и за време на загревањето. Направена од синтетички материјал кој е прозрачен, брзо се суши и ја апсорбира влагата, ќе ви даде пријатно чувство и ќе ви помогне да се фокусирате на важните моменти кои претстојат. Облечете ја оваа Champion BASKET PERFORMANCE машката маица и играјте во стилот на најголемите асови на кошарката. Спецификација: Кратки ракави Класичен спортски крој Champion лого на градите Состав: 100% полиестер .
Подетално

Champion BASKET PERFORMANCE е машка маица за кошарка која одговара на сите предизвици под обрачите. Се одликува со стандарден спортски крој со V израз. Носете ја пред натпреварот, за време на истегнувањето и за време на загревањето. Направена од синтетички материјал кој е прозрачен, брзо се суши и ја апсорбира влагата, ќе ви даде пријатно чувство и ќе ви помогне да се фокусирате на важните моменти кои претстојат. Облечете ја оваа Champion BASKET PERFORMANCE машката маица и играјте во стилот на најголемите асови на кошарката.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Класичен спортски крој
 • Champion лого на градите
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка

  • Mirjana Nikolovski
   Mirjana Nikolovski

   25.06.2022. 05:08

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви CHA211M235-3A
  1.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош