Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas LINEAR FLEECE
adidas LINEAR FLEECE
adidas LINEAR FLEECE
adidas LINEAR FLEECE
adidas LINEAR FLEECE
adidas LINEAR FLEECE
adidas LINEAR FLEECE
adidas LINEAR FLEECE
adidas LINEAR FLEECE
adidas LINEAR FLEECE
Женски дуксер
Код на производ:
(H10187)
adidas

adidas LINEAR FLEECE

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.541 ДЕН
Заштеда: 847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Удобност или стил? Облечете го овој adidas дуксер со капуљача и задоволете ги бараните критериуми. Мекиот материјал од кој е направен е толку пријатен, што нема да посакате да го соблечете. Опуштениот крој додава лежерни вибрации. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување на памук. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Опуштен крој • 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза • Кенгур џеб • Еластични делови на ракавите и половината • adidas лого на градите • Иницијатива за подобар памук • Боја на производот: Светло кафеава • Код на производот: H10187 .
Подетално

Удобност или стил? Облечете го овој adidas дуксер со капуљача и задоволете ги бараните критериуми. Мекиот материјал од кој е направен е толку пријатен, што нема да посакате да го соблечете. Опуштениот крој додава лежерни вибрации. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување на памук.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Опуштен крој

• 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

• Кенгур џеб

• Еластични делови на ракавите и половината

• adidas лого на градите

• Иницијатива за подобар памук

• Боја на производот: Светло кафеава

• Код на производот: H10187

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош