Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Basket Performance
CHAMPION Basket Performance
CHAMPION Basket Performance
CHAMPION Basket Performance
CHAMPION Basket Performance
CHAMPION Basket Performance
CHAMPION Basket Performance
CHAMPION Basket Performance
Машка маица
Код на производ:
(CHA203M835-01)
CHAMPION

CHAMPION Basket Performance

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion BASKET PERFORMANCE е машка маица за кошарка која одговара на сите предизвици под обрачите. Се одликува со стандарден спортски крој со V израз. Носете ја пред натпреварот, за време на истегнувањето и за време на загревањето. Направена од синтетички материјал кој е прозрачен, брзо се суши и ја апсорбира влагата, ќе ви даде пријатно чувство и ќе ви помогне да се фокусирате на важните моменти кои претстојат. Облечете ја оваа Champion BASKET PERFORMANCE машката маица и играјте во стилот на најголемите асови на кошарката. Спецификација: Кратки ракави Класичен спортски крој Champion лого на градите Состав: 100% полиестер Боја: црнa.
Подетално

Champion BASKET PERFORMANCE е машка маица за кошарка која одговара на сите предизвици под обрачите. Се одликува со стандарден спортски крој со V израз. Носете ја пред натпреварот, за време на истегнувањето и за време на загревањето. Направена од синтетички материјал кој е прозрачен, брзо се суши и ја апсорбира влагата, ќе ви даде пријатно чувство и ќе ви помогне да се фокусирате на важните моменти кои претстојат. Облечете ја оваа Champion BASKET PERFORMANCE машката маица и играјте во стилот на најголемите асови на кошарката.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Класичен спортски крој
 • Champion лого на градите
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: црнa

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 218244-KK001
  952 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 218243-KK001
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 218242-RS001
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Помош