Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машка маица
Код на производ:
(DB6523-335)
NIKE

NIKE Sportswear

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е машка маица со кратки ракави која го комбинира препознатливиот квалитет со богатото наследство на брендот. Изразете ја вашата љубов кон легендарниот Swoosh дизајн со носење на овој класичен модел од колекцијата Sportswear. Маицата се одликува со стандарден крој, ја следи линијата на телото и овозможува удобност во текот на целиот ден. Удобниот памучен материјал гарантира целодневен комфор и е пријатен во контакт со кожата. Шарените контрастни графики кои се наоѓаат на предниот дел од маичката ја нагласуваат вашата лојалност кон брендот. Спецификација: Машка маица – lifestyle Стандарден крој за удобност Дозволено перење во машина Состав: 100% памук .
Подетално

Nike Sportswear е машка маица со кратки ракави која го комбинира препознатливиот квалитет со богатото наследство на брендот. Изразете ја вашата љубов кон легендарниот Swoosh дизајн со носење на овој класичен модел од колекцијата Sportswear. Маицата се одликува со стандарден крој, ја следи линијата на телото и овозможува удобност во текот на целиот ден. Удобниот памучен материјал гарантира целодневен комфор и е пријатен во контакт со кожата. Шарените контрастни графики кои се наоѓаат на предниот дел од маичката ја нагласуваат вашата лојалност кон брендот.

Спецификација:

 • Машка маица – lifestyle
 • Стандарден крој за удобност
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 100% памук
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош