Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
Машки дуксер
Код на производ:
(DD5126-010)
NIKE

NIKE Sportswear Club

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.068 ДЕН
Заштеда: 1.022 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Сестраната класика подготвена за секојдневно носење доаѓа во форма на Nike Sportswear Club unisex дуксер со капуљача. Овој модел комбинира класичен стил со мека ткаенина богата со памук, која ќе ви даде максимална удобност и топлина. Swoosh логото низ цела дожина, во комбинација со камуфлажната графика, дава свеж изглед подготвен за урбаните улици на светските метрополи. Прилагодливата капуљача и кенгур џебовите го даваат последниот печат и го нагласуваат богатото спортско наследство на овој Nike Sportswear Club unisex дуксер. Спецификација: Unisex дуксер - lifestyle Опуштен крој Прилагодлива капуљача Кенгур џебови Еластични делови на ракавите и околу половината Камуфлажна графика Swoosh лого Машинско перење Состав: 80 % памук, 20% полиестер .
Подетално

Сестраната класика подготвена за секојдневно носење доаѓа во форма на Nike Sportswear Club unisex дуксер со капуљача. Овој модел комбинира класичен стил со мека ткаенина богата со памук, која ќе ви даде максимална удобност и топлина. Swoosh логото низ цела дожина, во комбинација со камуфлажната графика, дава свеж изглед подготвен за урбаните улици на светските метрополи. Прилагодливата капуљача и кенгур џебовите го даваат последниот печат и го нагласуваат богатото спортско наследство на овој Nike Sportswear Club unisex дуксер.

Спецификација:

 • Unisex дуксер - lifestyle
 • Опуштен крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Кенгур џебови
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Камуфлажна графика
 • Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Состав: 80 % памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош